Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

14 груд. 2017

Сьогодні фольклорний гурт "Перевесло" побував на відкритті чарівної передсвяткової новорічної казки назва якої - фестиваль"Різдвяна зірочка".

8 груд. 2017

Вечір для старшокласників, присвячений Дню Збройних Сил України.

8 груд. 2017

Тиждень права

"Тиждень права" в Кочерезькому НВК. З 4 по 8 грудня в Кочерезькому НВК відбувся тиждень права. Всі класи активно взяли в ньому участь, підготувавши низку різноманітних заходів на чолі з вчителем правознавства Ляшенко Юрієм Васильовичем.
7 груд. 2017

Козацька Рада

Урочиста Козацька Рада, присвячена Дню Збройних Сил України та прийому в козачата учнів початкової ланки.
7 груд. 2017

"Герої нашого часу. Випускники Кочерезького НВК"

Урочисте відкриття пам'ятної дошки "Герої нашого часу. Випускники Кочерезького НВК"
1 груд. 2017

Заходи до дня інвалідів

В Кочерезькому НВК відбулися заходи до дня інвалідів
1 груд. 2017

Тематична лінійка : "Що ми знаємо про СНІД"

Тематична лінійка : "Що ми знаємо про СНІД", яку підготували учні 11 класу разом з класним керівником-вчителем курсу "Основи здоров'я". Серед учнів початкової школи проведено конкурс малюнків, а учні 5-11 класів підготували плакати на тему: "Ми за здоровий спосіб життя"
23 лист. 2017

"Голодомор болить в моїй душі"

Інформаційна лінійка: "Голодомор болить в моїй душі" Оголошено акцію "Запали свічку пам'яті"
20 лист. 2017

День Гідності та Свободи

Урочіста лінійка до Дня Гідності та Свободи
10 лист. 2017

Осінній бал

10 листопада старшокласники Кочерезького НВК зустрічали гостей-учнів 8-11 класів В'язівоцькоі школи на конкурсно-розважальному вечорі відпочинку "Осінній бал". Приємна зустріч, конкурси, вокальні та хореографічні композиції, жартівливі сценки, а потім святкова дискотека!!!!!

22 лют. 2021
Інформаційна лінійка до Дня пам‘яті Героїв Небесної Сотні.
22 лют. 2021
Учні Кочерезького НВК та В‘язівоцькоі ЗШ І-ІІІ ст. відвідали Центральну Міську бібліотеку їм. Ганни Світличноі.
19 лют. 2021
Інформаційна лінійка для учнів 5-11 класів, присвячена Дню Державного Герба України

Дистанційна освіта на Класній оцінці