Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

23 лют. 2015

В НВК відзначили міжнародний день рідної мови

23 лютого вібдулась святкова лінійка присвячена міжнародному дню рідної мови, яку підготували учитель української мови та літератури Парова Світлана Вікторівна разом з 9 класом.
14 лют. 2015

В Кочережках вечорниці.

14 лютого в с. Кочережки відбувся ХХІV районний фестиваль народної творчості «Сільські вечорниці», який в цьому році проходить під девізом: «Наш творчий салют Павлоградський, як дарунок переможній весні, присвячений 70-річчю свята Перемоги».
7 лют. 2015

«Зорепадом летять роки»

7 лютого традиційно Кочерезький навчально-виховний комплекс гостинно відчинив двері для випускників минулих років на свято-зустріч «Зорепадом летять роки». В святково прикрашеному залі зібралися випускники - ювіляри 1970, 1975, 1980, 1985, 1990, 1995, 2000, 2005, 2010, 2014 років. На свято завітали гості: голова ветеранської організації села Кочережки, колишній директор школи - Харьков Іван Андрійович, поетеса письменницького дому «Дивоцвіт», випускниця школи 1974 року Манько Лідія Кирилівна.
15 січ. 2015

Вечір зустрічі випускників

7 лютого 2015 року о 17:00 відбудеться вечір зустрічі випускників минулих років.
10 лют. 2014

Серед учнів 5-11 класів проведено екологічний марафон

З 1 по 10 лютого в НВК проводився екологічний марафон. Учасники змагались в номінаціях екологічний плакат "Планета в наших руках", поробки з побутових відходів, малюнки "природа очима дітей".
30 груд. 2013

Кочерезькі школярі довели, що найкраща ялинка не зрубана

Щороку мільйони ялинок на новорічні та різдвяні свята стають прикрасою домівок. І хоча на заміну лісових красунь і з’являються штучні, та все ж більшість українців не можуть відмовитись від давніх традицій, незважаючи на те, якої шкоди щорічно зазнає екологія наших лісів. Проте альтернатива є, її запропонували учні Кочерезького НВК.
8 лист. 2013

100-річчя Кочерезького НВК

У листопадІ 2013 року Кочерезький навчально-виховний комплекс і вся сільська громадськість святкували 100-річчя освіти на селі. Адже саме восени 1913 року був закладений фундамент початкової школи.

16 жовт. 2020
Всеукраїнського місячника бібліотек бібліотекарем
До Всеукраїнського місячника бібліотек бібліотекарем Шляховою Катериною Іванівною було проведено заходи на тему: "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів"
13 жовт. 2020
«Пекельна хоругва або Різдво Козацьке»
13 жовт. 2020
Дню Українського Козацтва та Дню Захисника України присвячюється!!!