26 квіт. 2018

Інформаційна лінійка до 32 річниці аварії на Чорнобильській АС: «І ти Чорнобилю, ти теж не маєш меж»

25 квіт. 2018

«Добре діло»

Учні 9 класу - рій «Козак Кочерга», в рамках акції «Добре діло» допомогли посадити город, прибрати присадибну ділянку подружжю похилого віку.
14 квіт. 2018

Акція « Ми за чисте шкільне подвір‘я!»

30 бер. 2018

"Сільські вечорниці" Кочережського навчально-виховного комплексу на фестивалі самодіяльної творчості працівників освіти Павлоградського району.

24 бер. 2018

Виступ в номінації «Народний» та «Естрадний» вокал на Міжнародному фестивалі «Весняний бал в Ужгороді» Гончаренко Ангеліни та Валерії Корчевськоі!
21 бер. 2018

Тематична лінійка для учнів 1-11 кл. , присвячена 100-річчю затвердження тризуба гербом УНР.

20 бер. 2018

Cвято присвячене творчості Т.Г.Шевченка в початкових класів

Кочерезький НВК свято присвячене творчості Т.Г.Шевченка в початкових класів. Підготувала класний керівник 3 класу Волоха І.О.
16 бер. 2018

Свято, присвячене творчості Т.Г. Шевченка

Свято, присвячене творчості Т.Г. Шевченка, підготовлене вчителем української мови та літератури Паровою Світланою Вікторівною.
15 бер. 2018

Історико-краєзнавчий музей

Учні 9 класу відвідали виставку до 204 річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка.
14 бер. 2018

Чуттєве та радісне свято "Моїй матусі!"

Чуттєве та радісне свято "Моїй матусі!" від учнів початкової школи, підготувала класний керівник 4 класу Гайдамака Наталя Григорівна.