Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

Участь учнів Кочерезького НВК в урочистому мітинзі до Дня Визволення села

Участь учнів Кочерезького НВК в урочистому мітинзі до Дня Визволення села біля меморіалу загиблим воінам. 15.09.2017

Урочиста лінійка, присвячена 74 річниці Визволення села Кочережки від нацистів

Свято квітів

Свято квітів у Кочерезькому НВК, присвячене 74 річниці Визволення села Кочережки від нацистів. 14.09.2017
15 вер. 2017

Закриття Олімпійського тижня в Кочерезькому НВК

вікторина "Олімпійські ігри" 9 клас та змагання серед учнів 9-11 класів

Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень для учнів 5-8 класів Кочерезького НВК сьогодні продовжувався в В'язівоцькій ЗОСШ міжшкільною спартакіадою. Гарне привітання, пов'язане з місцевим матеріалом, заквітчані жовто-блакитними кульками тематичні станції, веселі конкурси, танцювальний флеш-моб, а в нагороду смачненька "каша"!!! Учні та педагогічний колектив дякують за теплу зустріч, за дружні посмішки та справжнє свято, яке всі ви підготували!!!
13 вер. 2017

Олімпійський тиждень продовжується в Кочерезькому НВК.

Конкурс малюнку на асфальті (учні 1-4 класів)

Олімпійський тиждень в Кочерезькому НВК

загально шкільний олімпійський урок, конкурс плакатів.
2 груд. 2015

Свято прийняття учнів першого класу в барвінчата

2 грудня в Кочерезькому навчально-виховному комплексі відбулося свято прийняття учнів першого класу в барвінчата та в читачі шкільної бібліотеки. Дітям були запропоновані завдання та випробування в ігровій формі, які вони з радістю подолали.
27 лист. 2015

Заходи, присвячены вшануванню пам’яті жертв голодомору

27– 28 листопада в Кочерезькому навчально-виховному комплексі відбулася низка заходів, присвячених вшануванню пам’яті жертв голодомору 1932 – 1933 рр. Це і робота з групою «Пошук», і тематична міні-екскурсія «Жахливі події голодомору»; перегляд фільму «Жнива розпачу» , круглий стіл «Причини та наслідки голодомору для України: області, району, села». Також була проведена загальношкільна лінійка
23 лист. 2015

Благодійний ярмарок в Кочерезькому НВК.

23 листопада в Кочерезькому навчально-виховному комплексі відбувся благодійний ярмарок, присвячений Міжнародному дню волонтерського руху. Учні разом з батьками приготували багато смаколиків: це печиво і торти, піца і гарячі канапки, фрукти, соки, компоти.

16 квіт. 2021
«Сокіл» («Джура»)
В рамках І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») було проведено конкурс «Ватра» для учнів 2-10 класів та прийняли у «Козачата» учнів 1 класу.
9 квіт. 2021
«СОКІЛ» («ДЖУРА»)
В рамках шкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «СОКІЛ» («ДЖУРА») для учнів 2-10 класів в цікавих формах було проведено конкурси «ВІДУН» та «РЯТІВНИК»
1 квіт. 2021