Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК

27 січ. 2018

Урок присвячений Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту

27 січ. 2018

Інформаційна лінійка присвячена 70-річчя трагедії Бабиного Яру та Подвигу героїв бою під Крутами

24 січ. 2018

Чудове свято під назвою "Відкрий серце Новорічним святам!"

22 січ. 2018

До Дня Соборності України - символічна ХОДА ЄДНОСТІ та патріотично- інформаційна година " СОБОРНА МАТИ УКРАЇНА - ОДНА НА ВСІХ, ЯК ОБЕРІГ".

Святкове урочисте зібрання. відбулося біля підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку, В ньому брали участь старшокласники, вчителі Кочерезького навчально-виховного комплексу, працівники Народного дому та сільської бібліотеки.
22 січ. 2018

День Соборності України в Кочерезькому НВК.

Загально шкільна Інформаційна лінійка "Акт Злуки та українська державність.
19 січ. 2018

Різдвяні свята в музеї

18 січ. 2018

Виставка

Виставка вітальних листівок минулих років, "старих" ялинкових прикрас, та цікавих робіт наших учнів до конкурсу "Альтернативна ялинка" в Кочерезькому краєзнавчому музеї з екскурсоводом Ляшенко Юрієм Васильовичем.
18 січ. 2018

Гала - концерт міського фестивалю "Різдвяна зірочка"

Гала - концерт міського фестивалю "Різдвяна зірочка" Фольклорний гурт "Перевесло" удостоєний спеціального приза від Артура Володимировича Мартовицького
29 груд. 2017

Новорічний карнавал для старшокласників!!!!

Новорічний карнавал для старшокласників!!!! Діти-ви справді найкращі та найталановитіші!!!
29 груд. 2017

Новорічне свято для учнів 5-8 класів.

Весело, завзято, повчально, з родзинкою-саме так можна сказати про це свято! Всі діти та класні керівники постаралися, доклали максимум зусиль щоби все вийшло змістовно та гарно!!!!

22 лют. 2021
Інформаційна лінійка до Дня пам‘яті Героїв Небесної Сотні.
22 лют. 2021
Учні Кочерезького НВК та В‘язівоцькоі ЗШ І-ІІІ ст. відвідали Центральну Міську бібліотеку їм. Ганни Світличноі.
19 лют. 2021
Інформаційна лінійка для учнів 5-11 класів, присвячена Дню Державного Герба України

Дистанційна освіта на Класній оцінці