Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

20 лют. 2018

Інформаційна лінійка "Пам'яті Небесної сотні"

Інформаційна лінійка "Пам'яті Небесної сотні", підготовлена вчителем історіі Ляшенко Ю. В.
19 лют. 2018

Заходи присвячені 75 руччу Павлоградського повстання 1943 року

16 лют. 2018

9 клас святкує "Масляну"

Ми стали вже такими дорослими, що самі приготували млинці : з сиром, з м'ясом, з медом, з варенням різних видів, а потім розповідали цікаві рецепти приготування традиційних страв на Масляний тиждень. А ще почули, які традиції побутували на Масляну.
15 лют. 2018

ВЕРБКІВСЬКА Отг. Урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15 лют. 2018

Інформаційна лінійка до "Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

14 лют. 2018

"День Святого Валентина!"

13 лют. 2018

Родинне свято "Українські страви"

Родинне свято "Українські страви", підготували та провели учні 3 класу разом з батьками та класним керівником Хоцевською Валентиною Анатоліівною.
13 лют. 2018

Свято зимуючих птахів в Кочерезькому НВК в рамках проведення екологічного тижня. Вчитель Матвієнкова Надія Олексіівна розробила та підготувала Інформаційну лінійку, конкурс малюнків, акцію "Виготови годівничку", в якій активно взяли участь всі учні школи.
3 лют. 2018

Зусріч випускників минулих років в Кочерезькому НВК!!!

28 січ. 2018

Виставка - експозиція : "Згадаймо рідну школу" до вечера зустрічі випускників минулих років 28 січня - 20 лютого

22 лют. 2021
Інформаційна лінійка до Дня пам‘яті Героїв Небесної Сотні.
22 лют. 2021
Учні Кочерезького НВК та В‘язівоцькоі ЗШ І-ІІІ ст. відвідали Центральну Міську бібліотеку їм. Ганни Світличноі.
19 лют. 2021
Інформаційна лінійка для учнів 5-11 класів, присвячена Дню Державного Герба України

Дистанційна освіта на Класній оцінці