Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

15 січ. 2015

Вечір зустрічі випускників

7 лютого 2015 року о 17:00 відбудеться вечір зустрічі випускників минулих років.
10 лют. 2014

Серед учнів 5-11 класів проведено екологічний марафон

З 1 по 10 лютого в НВК проводився екологічний марафон. Учасники змагались в номінаціях екологічний плакат "Планета в наших руках", поробки з побутових відходів, малюнки "природа очима дітей".
30 груд. 2013

Кочерезькі школярі довели, що найкраща ялинка не зрубана

Щороку мільйони ялинок на новорічні та різдвяні свята стають прикрасою домівок. І хоча на заміну лісових красунь і з’являються штучні, та все ж більшість українців не можуть відмовитись від давніх традицій, незважаючи на те, якої шкоди щорічно зазнає екологія наших лісів. Проте альтернатива є, її запропонували учні Кочерезького НВК.
8 лист. 2013

100-річчя Кочерезького НВК

У листопадІ 2013 року Кочерезький навчально-виховний комплекс і вся сільська громадськість святкували 100-річчя освіти на селі. Адже саме восени 1913 року був закладений фундамент початкової школи.

28 лист. 2020
Учні Кочерезького НВК долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті" до Дня вшанування жертв Голодомору 1932-1933 р.р.
27 лист. 2020
Всеосвіта - осінь 2020
Вітаємо учнів 2 класу Кочерезького НВК - переможців Всеукраїнської олімпіади "Всеосвіта - осінь 2020"
13 лист. 2020
Щороку в Кочерезькому НВК проходить конкурс - виставка композицій " Дари осені".

Дистанційна освіта на Класній оцінці