Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

9 лист. 2017

Інформаційна лінійка до Дня української писемності і мови

9 лист. 2017

"Дніпровий зорепад"

І місце на обласному фестивалі фольклорних колективів "Дніпровий зорепад"!!! 9.11.2017 м.Дніпро
26 жовт. 2017

ВІДКРИТТЯ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ

ВІДКРИТТЯ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ у Кочережківському навчально-виховному комплексі
24 жовт. 2017

Чарівна красуня Осінь завітала нарешті і в дитячий садок

Чарівна красуня Осінь завітала нарешті і в дитячий садок Кочерезького НВК!
22 жовт. 2017

Осінь - прекрасна пора року!!!!

Осінь - прекрасна пора року!!!! Прибирання території в Кочерезькому НВК!
20 жовт. 2017

"Осіннє свято" для учнів 1-4 класів

20 жовтня в Кочерезькому НВК відбулося "Осіннє свято" для учнів 1-4 класів. Головний редактор свята Волоха Ірина Олександрівна написала гарний сценарій, в якому кожна дитина змогла показати свої здібності. В пошуках чарівних фарб діти грали в веселі ігри, розповідали вірші, співали пісні, танцювали запальні танці. Дякуємо всім за підготовку прекрасного свята!

День Українського козацтва та День захисника України

День Українського козацтва та День захисника України учні 5-7 класів Кочерезького НВК та В'язівоцькоі ЗСШ відсвяткували "Козацькими забавами". Екскурс Історичними подіями розпочав учитель історії Ляшенко Ю.В.,Урочисто вітали гостей козачата 5 класу разом з класним керівником Паровою С.В., а учитель фізичної культури Удалова А.В. підготувала спортивні змагання, де діти змогли продемонструвати свою кмітливість, швидкість та спритність. Переможених не має!!! Перемогла дружба! А в кінці свята всі заспівавши козацької пісні поласували смачненькою козацькою кашею!!! 13.10.2017
13 жовт. 2017

11 жовтня, в рамках районного конкурсу «ДЖЕРЕЛА ПАВЛОГРАДЩИНИ», в Ійськовому проваллі села Кочережки, відбулася Презентація джерела «ПАВЛИКІВСЬКА КРИНИЦЯ».

Учні 9 класу Кочерезького НВК прибирають територію біля Павликівськоі криниці

6 жовт. 2017

Сьогодні учнів 9 класу Кочерезького НВК прийняли за всіма шкільними традиціями в старшокласники. 06.10.2017

22 лют. 2021
Інформаційна лінійка до Дня пам‘яті Героїв Небесної Сотні.
22 лют. 2021
Учні Кочерезького НВК та В‘язівоцькоі ЗШ І-ІІІ ст. відвідали Центральну Міську бібліотеку їм. Ганни Світличноі.
19 лют. 2021
Інформаційна лінійка для учнів 5-11 класів, присвячена Дню Державного Герба України

Дистанційна освіта на Класній оцінці