18 черв. 2018

18 ЧЕРВНЯ.

Сонячний, радісний настрій принесли сьогодні в Народний дім вихованці оздоровчого табору відпочинку "ВЕСЕЛЬЧАКИ", Кочережківського НВК. Дівчатка і хлопчики знайомилися з різними жанрами народної творчості, грали в ігри та брали участь у майстер-класі з народного танцю. МИСТЕЦТВО і КУЛЬТУРА нашого народу ЖИВЕ ПОРЯД з нами! Ми впевнилися в цьому, поспілкувшись з такими талановитими, веселими і винахідливими дітьми! ЩИРО ДЯКУЄМО учнів та вчителів, за цей особливий, СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ!))