Основна школа  збудована 1966 рік
Початкова школа збудована 1913 рік
Приміщення майстерень 1968 рік
Приміщення дитячого садочку та корпусу першокласників 1974 рік.
Педагогічний колектив – 19 чоловік.
 Наша адреса:

Д е в і з:
Школа – рідна домівка,
бо все починається з неї.
 Педагогічне кредо:
Завдання вчителя не лише надання учням наукової інформації, а й створення умов для саморозвитку самовираження особистості кожного учня
Напрям роботи школи:
Розвиток креативних здібностей учнів через залучення до природоохоронної, науково – дослідницької роботи екологічного та сільськогосподарського напрямів

Головна мета:
Забезпечення рівного доступу до якісної освіти в умовах сьогодення

Виховання любові до рідного краю через краєзнавчу та дослідницько – пошукову роботу
Інтелектуальний розвиток і формування особистості, спроможеної реалізувати себе в реальному соціально – культурному просторі

Естетичне виховання учнів на кращих народних традиціях
Діють дитячі організації;
Веселкова республіка

•          Барвінкова  країна
•          Піонерська  організація
•         Рада старшокласників

На базі закладу працює філія школи естетичного виховання, та дитячі фольклорні колективи під керівництвом учителя музики Шляхової Л.В.

Створено шкільний краєзнавчий музей при якому діє група „Пошук” Маршрут “Козацькими стежками ”, Маршрут “Партизанськими стежками”.
 Пошукова експедиція “Знамениті люди мого села”, Літопис моєї школи
Програма “Мій рід, моє село”, “Будинок у якому я живу”Вулиці села”
 учитель Ляшенко Ю.В.
Розробка екологічних проектів Гаврош С.І. Тишкевич В.Т., Доля Е.Л., а також Екологічні гуртки, групи”Пролісок”, “Крокус”, “Зелена варта”, “Юні лісники”. (спільна програма НВК, Народного Дому, Станції юнатів Павлоградського району, Дніпропетровського та Уманського агроуніверситетів, Кочерезького лісництва, Всеукраїнської екологічної спілки.)
Розробка екологічного маршруту  “Екологічна стежина – стежками Присамар’я” .
Спільний постійнодіючий обласний проект по екологічному вихованню  “Буривітер”, та місцеві екофільми.
висадка лісу та дослідження районування дерев.
Проекти “Першоцвіти Дніпропетровщини”, “Птах року” і т.д. Юні лісники та гурток “Пролісок”  під керівництвом Тишкевича Володимира Терентійовича. 2010 рік.  3 місце  в Україні за дослідження самарських дубів