Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

2 груд. 2015

Свято прийняття учнів першого класу в барвінчата

2 грудня в Кочерезькому навчально-виховному комплексі відбулося свято прийняття учнів першого класу в барвінчата та в читачі шкільної бібліотеки. Дітям були запропоновані завдання та випробування в ігровій формі, які вони з радістю подолали.
27 лист. 2015

Заходи, присвячены вшануванню пам’яті жертв голодомору

27– 28 листопада в Кочерезькому навчально-виховному комплексі відбулася низка заходів, присвячених вшануванню пам’яті жертв голодомору 1932 – 1933 рр. Це і робота з групою «Пошук», і тематична міні-екскурсія «Жахливі події голодомору»; перегляд фільму «Жнива розпачу» , круглий стіл «Причини та наслідки голодомору для України: області, району, села». Також була проведена загальношкільна лінійка
23 лист. 2015

Благодійний ярмарок в Кочерезькому НВК.

23 листопада в Кочерезькому навчально-виховному комплексі відбувся благодійний ярмарок, присвячений Міжнародному дню волонтерського руху. Учні разом з батьками приготували багато смаколиків: це печиво і торти, піца і гарячі канапки, фрукти, соки, компоти.
9 лист. 2015

Тиждень української мови та писемності

З 9 – 13 листопада в стінах Кочерезького навчально – виховного комплексу проходив тиждень української мови та писемності. У заходах , які проводилися, брали участь учителі та учні, кому не байдужа доля України, її історія, культура, мова.
11 вер. 2015

Олімпійський тиждень

Звіт Кочерезького навчально-виховного комплексу про проведення олімпійського тижня
8 бер. 2015

В Кочерезькому НВК провели свято 8 березня

Учні і вчителі навчально-виховного комплексу відбулося урочисте святкування свята 8 березня за участі школярів та шкільних вокальних колективів
3 бер. 2015

Результати екологічного марафону

В лютому місяці з 2-13 в нашій школі було проведено екологічний марафон у якому взяли участь учні 1 – 11 класів.
23 лют. 2015

В НВК відзначили міжнародний день рідної мови

23 лютого вібдулась святкова лінійка присвячена міжнародному дню рідної мови, яку підготували учитель української мови та літератури Парова Світлана Вікторівна разом з 9 класом.
14 лют. 2015

В Кочережках вечорниці.

14 лютого в с. Кочережки відбувся ХХІV районний фестиваль народної творчості «Сільські вечорниці», який в цьому році проходить під девізом: «Наш творчий салют Павлоградський, як дарунок переможній весні, присвячений 70-річчю свята Перемоги».
7 лют. 2015

«Зорепадом летять роки»

7 лютого традиційно Кочерезький навчально-виховний комплекс гостинно відчинив двері для випускників минулих років на свято-зустріч «Зорепадом летять роки». В святково прикрашеному залі зібралися випускники - ювіляри 1970, 1975, 1980, 1985, 1990, 1995, 2000, 2005, 2010, 2014 років. На свято завітали гості: голова ветеранської організації села Кочережки, колишній директор школи - Харьков Іван Андрійович, поетеса письменницького дому «Дивоцвіт», випускниця школи 1974 року Манько Лідія Кирилівна.

22 вер. 2020
День Партизанської Слави
День Партизанської Слави відзначили в закладі низкою заходів: - Рій «Козак Кочерга» відвідали «Землянку Кабака», вшанували пам‘ять героїв-партизанського загону, почули багато нового від учителя історії Ляшенко Юрія Васильовичу та взяли участь у квесті «Знайди провізію»
21 вер. 2020