Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

ВО директора:

Плюта Ольга Вікторівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

26 квіт. 2021

Загальношкільна інформаційна лінійка до 35 річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС: «Гірчить Чорнобиль крізь роки»

23 квіт. 2021

Конкурсом «Впоряд» завершився в закладі загальношкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

22 квіт. 2021

День довкілля.

16 квіт. 2021

«Сокіл» («Джура»)

В рамках І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») було проведено конкурс «Ватра» для учнів 2-10 класів та прийняли у «Козачата» учнів 1 класу.
9 квіт. 2021

«СОКІЛ» («ДЖУРА»)

В рамках шкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «СОКІЛ» («ДЖУРА») для учнів 2-10 класів в цікавих формах було проведено конкурси «ВІДУН» та «РЯТІВНИК»
1 квіт. 2021

"Знай і люби свій край"

Підготовка до Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"
1 квіт. 2021

«Наш пошук і творчість - тобі , Україно!»

Шкільний етап виставки технічної та декоративно-прикладноі творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі , Україно!»
25 бер. 2021

Підведення підсумків загально шкільного конкурсу читців, з нагоди 207 річниці з Дня народження Тараса Шевченка.

18 бер. 2021

Загальношкільний конкурс читців до 207 річниці з Дня Народження Тараса Шевченка

10 бер. 2021

Народознавче Свято «Весела Масляна», для учнів початкових класів!

24 трав. 2021
«БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ»
20 трав. 2021
ФОЛЬКЛОРНИЙ ГУРТ «ПЕРЕВЕСЛО»