Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

ВО директора:

Плюта Ольга Вікторівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

19 трав. 2021

"Вишиванка - оберіг українського народу"

Вчителі Кочерезького навчально-виховного комплексу підтримують флешмоб громади до Всесвітнього Дня вишиванки "Вишиванка - оберіг українського народу"
19 трав. 2021

До святкування Дня Європи та Всесвітнього Дня вишиванки долучилися вихованці дитячого садочка

19 трав. 2021

«Вишиванка - оберіг українського народу»

7 трав. 2021

ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ // ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ II СВІТОВОЇ ВІЙНИ

7 травня. До ДНЯ ПАМ'ЯТІ та ПРИМИРЕННЯ, ДНЯ ПЕРЕМОГИ.// ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ // ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ II СВІТОВОЇ ВІЙНИ// РІЙ "КОЗАК КОЧЕРГА"
7 трав. 2021

«ПАМ‘ЯТАТИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО!»

Загальношкільний виховний захід : «ПАМ‘ЯТАТИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО!» до Дня Пам‘яті та Примирення.
30 квіт. 2021

ВЕЛИКДЕНЬ в КОЧЕРЕЗЬКОМУ НВК

27 квіт. 2021

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському багатожанровому дистанційному фестивалі конкурсі «СИМФОНІЯ» місто Львів