Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК

21 трав. 2020

Всеукраїнський день вишиванки

9 трав. 2020

Всеукраїнська акція "Щоб пам`ятали"

Учні та педагоги Кочерезького НВК долучилися до Всеукраїнської акції "Щоб пам`ятали"
10 бер. 2020

До Дня Народження гімну

До Дня Народження гімну нашої держави сьогодні в шкільному краєзнавчому музеї учителем історії та правознавства Ляшенко Юрієм Васильовичем проведено інформаційні лінійки для 1-4 та 5-11 класів
10 бер. 2020

Виконанням гімну «Ще не вмерла Україна» підтримуємо Всеукраїнський флеш-моб.

6 бер. 2020

Загальношкільне свято для мам, бабусів, вчителів-пенсіонерів та педагогічного колективу до Міжнародного жіночого дня .

6 бер. 2020

"Шляхи Тараса"

Учні Кочерезького НВК відвідали виставку "Шляхи Тараса"
5 бер. 2020

Конкурсно-розважальне свято до Міжнародного жіночого дня для учнів середніх класів

5 бер. 2020

Розважально-конкурсна програма для «сучасних маленьких Попелюшок та чарівних Принцев»,- учнів 1-4 класів до 8 Березня.

4 бер. 2020

В нашому закладі передсвятковий марафон розпочато!!! Для чарівних мам та найкращих бабусь свої таланти сьогодні демонстрували вихованці дитячого садочку.

4 бер. 2020

Чудовим майстер-класом з бісероплетіння, напередодні жіночого свята, ми розпочали Флеш-моб «Вмієте самі-навчить і нас!»

22 вер. 2020
День Партизанської Слави
День Партизанської Слави відзначили в закладі низкою заходів: - Рій «Козак Кочерга» відвідали «Землянку Кабака», вшанували пам‘ять героїв-партизанського загону, почули багато нового від учителя історії Ляшенко Юрія Васильовичу та взяли участь у квесті «Знайди провізію»
21 вер. 2020