Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК

10 груд. 2020

Виставка «Зимовий калейдоскоп»

9 груд. 2020

Обласний конкурс «Духовна криниця українських традицій»

9 груд. 2020

Обласний конкурс «Пам‘ять крізь віки»

9 груд. 2020

«Військові обереги від Святого Миколая»

В рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» учні нашої школи долучилися до акції та виготовили своїми руками обереги для воїнів АТО.
4 груд. 2020

Спортивне свято до Дня Збройних Сил для учнів 5-8 класів

4 груд. 2020

« Ну-мо , хлопці!»

До Дня Збройних Сил України для учнів 9-11 класів учителями Ляшенко Юрієм Васильовичем та Мирною Наталею Миколаівною було проведено розважально-конкурсну програму « Ну-мо , хлопці!»
3 груд. 2020

До Дня Збройрих Сил України для учнів 1-4 класів було проведено спортивне свято « Ну-мо , хлопці!»

1 груд. 2020

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

У Всесвітній День боротьби зі СНІДом учні старших класів отримали рекламні брошури для ознайомлення :«Дізнайтеся більше про СНІД», «Захищений секс, все що важливо знати», «Небезпеку видно не одразу»
28 лист. 2020

Учні Кочерезького НВК долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті" до Дня вшанування жертв Голодомору 1932-1933 р.р.

27 лист. 2020

Всеосвіта - осінь 2020

Вітаємо учнів 2 класу Кочерезького НВК - переможців Всеукраїнської олімпіади "Всеосвіта - осінь 2020"

3 вер. 2021