Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

ВО директора:

Плюта Ольга Вікторівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

22 лют. 2021

Учні Кочерезького НВК та В‘язівоцькоі ЗШ І-ІІІ ст. відвідали Центральну Міську бібліотеку їм. Ганни Світличноі.

22 лют. 2021

Інформаційна лінійка до Дня пам‘яті Героїв Небесної Сотні.

19 лют. 2021

Інформаційна лінійка для учнів 5-11 класів, присвячена Дню Державного Герба України

18 лют. 2021

16 лют. 2021

Прекрасне свято поезії до Дня Святого Валентина «Літературна кав‘ярня» для учнів 8-11 класів

15 лют. 2021

Інформаційна лінійка до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

12 лют. 2021

Святково-розважальну програму до Дня Святого Валентина для учнів 5-7 класів

10 лют. 2021

9 лют. 2021

20 лист. 2021
Учнів Кочерезького НВК та вихованців дитячого садочка вітаємо з Всесвітнім Днем Дитини!!!
19 лист. 2021
Інформаційна лінійка до Дня Гідності та Свободи