Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

3 бер. 2020

Учні Кочерезького НВК сьогодні відвідали чудове, позитивне, креативне та надзвичайно цікаве свято в Центрі Позашкільної Освіти для творчих обдарувань Вербківськоі громади.

2 бер. 2020

Загальношкільний тур Всеукраїнської національно-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» (Джура)

25 лют. 2020

Міжнародний день рідної мови

25 лют. 2020

В рамках підсумку «Екологічного марафону» відбулося «Свято зустрічі птахів»

20 лют. 2020

Інформаційна лінійка-реквієм до вшанування пам‘яті Героїв Небесної Сотні.

15 лют. 2020

"СІЛЬСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ" У КОЧЕРЕЖКАХ.

14 лют. 2020

Конкурсно-розважальна програма для учнів початкової школи « Ми вас любимо!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️»

14 лют. 2020

Конкурсно-розважальне шоу до Дня Святого Валентина для старшокласників.

7 лют. 2020

«Збережемо первоцвіти нашого краю»

В рамках «Екологічного тижня» учнями 7 класу та учителем біології Матвєєнковою Надією Олексіївною проведено інформаційну лінійку «Збережемо первоцвіти нашого краю»
5 лют. 2020

Об’єктове тренування на випадок умовної пожежі, яку організували та провели працівники 27 державної пожежної частини. Також було проведено інструктаж для працівників закладу.

22 вер. 2020
День Партизанської Слави
День Партизанської Слави відзначили в закладі низкою заходів: - Рій «Козак Кочерга» відвідали «Землянку Кабака», вшанували пам‘ять героїв-партизанського загону, почули багато нового від учителя історії Ляшенко Юрія Васильовичу та взяли участь у квесті «Знайди провізію»
21 вер. 2020