Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК

27 груд. 2019

Найсправжнісінька «Новорічна казка» для учнів 9-11 класів

21 груд. 2019

21 грудня учні нашої школи Гончаренко Ангеліна та Корчевська Валерія були присутні на Новорічному святі в Дніпропетровському обласному театрі опери та балету «Ялинка -2020» для обдарованих дітей області м. Дніпро
19 груд. 2019

Учні пільгових категорій Кочерезького НВК дякують в цей святковий день всім організаторам та учасникам Новорічної вистави в Центрі Позашкільної Освіти Вербківськоі Сільськоі Ради за гарну можливість опинитися в справжнісінькій казці та повірити в чудеса!!
19 груд. 2019

Чудове свято в День Святого Миколая завітало сьогодні до вихованців дитячого садочка та відкрило низку Новорічних свят в нашій школі! Дякуємо батькам за гарні костюми, а нашим гостям за чудові солодкі сюрпризи, адже їх сьогодні було чимало!!!

Академічний концерт

13 груд. 2019

Кожного року, в цей день, до свята Андрія Первозванного ми проводимо загальношкільні «Андріївські вечорниці».

10 груд. 2019

Шкільний етап конкурсу дитячої та юнацької творчості «Зимовий калейдоскоп».

6 груд. 2019

День Збройних Сил України відсвяткували учні 9-11 класів, підготували та провели вечір учні 9 класу разом з класним керівником Ляшенко Юрієм Васильовичем.

6 груд. 2019

Учні 1-4 класів сьогодні День Збройних Сил України відсвяткували в місті Павлоград.

6 груд. 2019

День Збройних Сил України учні 5-8 класів відсвяткували конкурсно-розважальною програмою «Ну-мо, хлопці!»

22 вер. 2020
День Партизанської Слави
День Партизанської Слави відзначили в закладі низкою заходів: - Рій «Козак Кочерга» відвідали «Землянку Кабака», вшанували пам‘ять героїв-партизанського загону, почули багато нового від учителя історії Ляшенко Юрія Васильовичу та взяли участь у квесті «Знайди провізію»
21 вер. 2020