Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК

29 січ. 2020

«День пам‘яті героїв Крут» в Кочерезькому НВК

22 січ. 2020

Інформаційна лінійка « В єдності наша сила»

22 січ. 2020

Учні Кочерезького НВК та В‘язівоцькоі ЗСШ долучилися до Всеукраїнської акції «Живий ланцюг єднання», присвяченого Дню Соборності України .

13 січ. 2020

В цей чарівний, зимовий вечір учасники театру-студії "ЧАРІВНИЙ СВІТ", заполонили вулиці села, голосними, старовинними щедрівками, веселими бувальщинами про "мохнату"Козу та іноземку-Меланку!

13 січ. 2020

13 січня учні Кочерезького НВК, учасники фольклорного гурту «Перевесло» щиро вітали зі «Щедрим вечором» жителів Вербківськоі ОТГ і не тільки!!!
28 груд. 2019

НОВОРІЧНИЙ ЕКСПРЕС - 2020

27 груд. 2019

Новорічне шоу «Україна має талант» для учнів 1-4 класів!!

Новорічне свято для учнів 5-8 класів

Чудове, яскраве, насичене, різнобарвне, різнопланове, танцювальне та співоче Новорічне свято для учнів 5-8 класів

Найсправжнісінька «Новорічна казка» для учнів 9-11 класів

21 груд. 2019

21 грудня учні нашої школи Гончаренко Ангеліна та Корчевська Валерія були присутні на Новорічному святі в Дніпропетровському обласному театрі опери та балету «Ялинка -2020» для обдарованих дітей області м. Дніпро

13 лист. 2020
Щороку в Кочерезькому НВК проходить конкурс - виставка композицій " Дари осені".
9 лист. 2020
Заходи до Дня Української писемності та мови
28 жовт. 2020
Моніторинг туристичної локації "Козацькими стежками"