Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

ВО директора:

Плюта Ольга Вікторівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

3 груд. 2020

До Дня Збройрих Сил України для учнів 1-4 класів було проведено спортивне свято « Ну-мо , хлопці!»

1 груд. 2020

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

У Всесвітній День боротьби зі СНІДом учні старших класів отримали рекламні брошури для ознайомлення :«Дізнайтеся більше про СНІД», «Захищений секс, все що важливо знати», «Небезпеку видно не одразу»
28 лист. 2020

Учні Кочерезького НВК долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті" до Дня вшанування жертв Голодомору 1932-1933 р.р.

27 лист. 2020

Всеосвіта - осінь 2020

Вітаємо учнів 2 класу Кочерезького НВК - переможців Всеукраїнської олімпіади "Всеосвіта - осінь 2020"
13 лист. 2020

Щороку в Кочерезькому НВК проходить конкурс - виставка композицій " Дари осені".

9 лист. 2020

Заходи до Дня Української писемності та мови

28 жовт. 2020

Моніторинг туристичної локації "Козацькими стежками"

23 жовт. 2020

Чудове розважально-конкурсне свято «Ігри осінніх листочків»

20 жовт. 2020

Яскраво та різнобарвно пролунали сьогодні пісні та вірші про чарівницю Осінь, яка особисто завітала на осіннє свято до діточок дитячого садочка

16 жовт. 2020

Всеукраїнського місячника бібліотек бібліотекарем

До Всеукраїнського місячника бібліотек бібліотекарем Шляховою Катериною Іванівною було проведено заходи на тему: "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів"

20 лист. 2021
Учнів Кочерезького НВК та вихованців дитячого садочка вітаємо з Всесвітнім Днем Дитини!!!
19 лист. 2021
Інформаційна лінійка до Дня Гідності та Свободи