Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

22 січ. 2020

Інформаційна лінійка « В єдності наша сила»

22 січ. 2020

Учні Кочерезького НВК та В‘язівоцькоі ЗСШ долучилися до Всеукраїнської акції «Живий ланцюг єднання», присвяченого Дню Соборності України .

13 січ. 2020

В цей чарівний, зимовий вечір учасники театру-студії "ЧАРІВНИЙ СВІТ", заполонили вулиці села, голосними, старовинними щедрівками, веселими бувальщинами про "мохнату"Козу та іноземку-Меланку!

13 січ. 2020

13 січня учні Кочерезького НВК, учасники фольклорного гурту «Перевесло» щиро вітали зі «Щедрим вечором» жителів Вербківськоі ОТГ і не тільки!!!
28 груд. 2019

НОВОРІЧНИЙ ЕКСПРЕС - 2020

27 груд. 2019

Новорічне шоу «Україна має талант» для учнів 1-4 класів!!

Новорічне свято для учнів 5-8 класів

Чудове, яскраве, насичене, різнобарвне, різнопланове, танцювальне та співоче Новорічне свято для учнів 5-8 класів

Найсправжнісінька «Новорічна казка» для учнів 9-11 класів

21 груд. 2019

21 грудня учні нашої школи Гончаренко Ангеліна та Корчевська Валерія були присутні на Новорічному святі в Дніпропетровському обласному театрі опери та балету «Ялинка -2020» для обдарованих дітей області м. Дніпро
19 груд. 2019

Учні пільгових категорій Кочерезького НВК дякують в цей святковий день всім організаторам та учасникам Новорічної вистави в Центрі Позашкільної Освіти Вербківськоі Сільськоі Ради за гарну можливість опинитися в справжнісінькій казці та повірити в чудеса!!

16 квіт. 2021
«Сокіл» («Джура»)
В рамках І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») було проведено конкурс «Ватра» для учнів 2-10 класів та прийняли у «Козачата» учнів 1 класу.
9 квіт. 2021
«СОКІЛ» («ДЖУРА»)
В рамках шкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «СОКІЛ» («ДЖУРА») для учнів 2-10 класів в цікавих формах було проведено конкурси «ВІДУН» та «РЯТІВНИК»
1 квіт. 2021