Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

19 груд. 2019

Учні пільгових категорій Кочерезького НВК дякують в цей святковий день всім організаторам та учасникам Новорічної вистави в Центрі Позашкільної Освіти Вербківськоі Сільськоі Ради за гарну можливість опинитися в справжнісінькій казці та повірити в чудеса!!
19 груд. 2019

Чудове свято в День Святого Миколая завітало сьогодні до вихованців дитячого садочка та відкрило низку Новорічних свят в нашій школі! Дякуємо батькам за гарні костюми, а нашим гостям за чудові солодкі сюрпризи, адже їх сьогодні було чимало!!!

Академічний концерт

13 груд. 2019

Кожного року, в цей день, до свята Андрія Первозванного ми проводимо загальношкільні «Андріївські вечорниці».

10 груд. 2019

Шкільний етап конкурсу дитячої та юнацької творчості «Зимовий калейдоскоп».

6 груд. 2019

День Збройних Сил України відсвяткували учні 9-11 класів, підготували та провели вечір учні 9 класу разом з класним керівником Ляшенко Юрієм Васильовичем.

6 груд. 2019

Учні 1-4 класів сьогодні День Збройних Сил України відсвяткували в місті Павлоград.

6 груд. 2019

День Збройних Сил України учні 5-8 класів відсвяткували конкурсно-розважальною програмою «Ну-мо, хлопці!»

2 груд. 2019

«16 днів проти насильства»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в закладі проводяться позакласні та загальношкільні заходи.
29 лист. 2019

«16 днів проти насильства»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» учителем правознавства Ляшенко Юрієм Васильовичем проведено круглий стіл для 9-11 класів «Насильство в сім’ї»

13 лист. 2020
Щороку в Кочерезькому НВК проходить конкурс - виставка композицій " Дари осені".
9 лист. 2020
Заходи до Дня Української писемності та мови
28 жовт. 2020
Моніторинг туристичної локації "Козацькими стежками"