Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

1 груд. 2020

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

У Всесвітній День боротьби зі СНІДом учні старших класів отримали рекламні брошури для ознайомлення :«Дізнайтеся більше про СНІД», «Захищений секс, все що важливо знати», «Небезпеку видно не одразу»
28 лист. 2020

Учні Кочерезького НВК долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті" до Дня вшанування жертв Голодомору 1932-1933 р.р.

27 лист. 2020

Всеосвіта - осінь 2020

Вітаємо учнів 2 класу Кочерезького НВК - переможців Всеукраїнської олімпіади "Всеосвіта - осінь 2020"
13 лист. 2020

Щороку в Кочерезькому НВК проходить конкурс - виставка композицій " Дари осені".

9 лист. 2020

Заходи до Дня Української писемності та мови

28 жовт. 2020

Моніторинг туристичної локації "Козацькими стежками"

23 жовт. 2020

Чудове розважально-конкурсне свято «Ігри осінніх листочків»

20 жовт. 2020

Яскраво та різнобарвно пролунали сьогодні пісні та вірші про чарівницю Осінь, яка особисто завітала на осіннє свято до діточок дитячого садочка

16 жовт. 2020

Всеукраїнського місячника бібліотек бібліотекарем

До Всеукраїнського місячника бібліотек бібліотекарем Шляховою Катериною Іванівною було проведено заходи на тему: "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів"
13 жовт. 2020

«Пекельна хоругва або Різдво Козацьке»

22 лют. 2021
Інформаційна лінійка до Дня пам‘яті Героїв Небесної Сотні.
22 лют. 2021
Учні Кочерезького НВК та В‘язівоцькоі ЗШ І-ІІІ ст. відвідали Центральну Міську бібліотеку їм. Ганни Світличноі.
19 лют. 2021
Інформаційна лінійка для учнів 5-11 класів, присвячена Дню Державного Герба України

Дистанційна освіта на Класній оцінці