Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

ВО директора:

Плюта Ольга Вікторівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

5 бер. 2020

Конкурсно-розважальне свято до Міжнародного жіночого дня для учнів середніх класів

5 бер. 2020

Розважально-конкурсна програма для «сучасних маленьких Попелюшок та чарівних Принцев»,- учнів 1-4 класів до 8 Березня.

4 бер. 2020

В нашому закладі передсвятковий марафон розпочато!!! Для чарівних мам та найкращих бабусь свої таланти сьогодні демонстрували вихованці дитячого садочку.

4 бер. 2020

Чудовим майстер-класом з бісероплетіння, напередодні жіночого свята, ми розпочали Флеш-моб «Вмієте самі-навчить і нас!»

3 бер. 2020

Учні Кочерезького НВК сьогодні відвідали чудове, позитивне, креативне та надзвичайно цікаве свято в Центрі Позашкільної Освіти для творчих обдарувань Вербківськоі громади.

2 бер. 2020

Загальношкільний тур Всеукраїнської національно-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» (Джура)

25 лют. 2020

Міжнародний день рідної мови

25 лют. 2020

В рамках підсумку «Екологічного марафону» відбулося «Свято зустрічі птахів»

20 лют. 2020

Інформаційна лінійка-реквієм до вшанування пам‘яті Героїв Небесної Сотні.

15 лют. 2020

"СІЛЬСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ" У КОЧЕРЕЖКАХ.

13 жовт. 2021
Урочиста Козацька Рада
13 жовт. 2021
Урочиста Козацька Рада