16 лют. 2021

Кочерезький НВК
Прекрасне свято поезії до Дня Святого Валентина «Літературна кав‘ярня» для учнів 8-11 класів відбулося сьогодні в нашому закладі. Учитель української мови та літератури Парова Світлана Вікторівна стала головним організатором та реалізатором цього чарівного дійства. Діти читали вірші про кохання Симоненка, Франка, Лесі Українки, Сосюри..., танцювали, співали. Педагог організатор Корчевська Тетяна Василівна підготувала конкурсну програму та вікторину. Разом з учителем технологій Мирною Наталею Миколаівною учні власноруч виготовили на згадку «Серця з кавовими зернами» та подарували всім присутнім. Чудовий настрій та привітні усмішки супроводжували всіх на нашому заході!!!