Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК

15 вер. 2020

Так пройшов Олімпійський тиждень в Кочерезькому НВК

1 черв. 2020

Щиро вітаємо З Міжнародним Днем захисту дітей вихованців та учнів Кочерезького НВК!!!

1 черв. 2020

Перлинки Дніпропетровщини 2020

Учні Кочерезького НВК та вихованці Павлоградськоі районної школи естетичного виховання Валерія Корчевська та Ангеліна Гончаренко взяли участь в дистанційному фестивалі конкурсі « Перлинки Дніпропетровщини 2020», який був приурочений Міжнародномі Дню Захисту дітей!!!
25 трав. 2020

Учителі Кочерезького НВК з Святом Останнього дзвоника вітають учнів 11 класу

21 трав. 2020

Всеукраїнський день вишиванки

9 трав. 2020

Всеукраїнська акція "Щоб пам`ятали"

Учні та педагоги Кочерезького НВК долучилися до Всеукраїнської акції "Щоб пам`ятали"
10 бер. 2020

До Дня Народження гімну

До Дня Народження гімну нашої держави сьогодні в шкільному краєзнавчому музеї учителем історії та правознавства Ляшенко Юрієм Васильовичем проведено інформаційні лінійки для 1-4 та 5-11 класів
10 бер. 2020

Виконанням гімну «Ще не вмерла Україна» підтримуємо Всеукраїнський флеш-моб.

6 бер. 2020

Загальношкільне свято для мам, бабусів, вчителів-пенсіонерів та педагогічного колективу до Міжнародного жіночого дня .

6 бер. 2020

"Шляхи Тараса"

Учні Кочерезького НВК відвідали виставку "Шляхи Тараса"

13 жовт. 2021