ШАГ літній табір

Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

ВО директора:

Плюта Ольга Вікторівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ // ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ II СВІТОВОЇ ВІЙНИ

7 травня. До ДНЯ ПАМ'ЯТІ та ПРИМИРЕННЯ, ДНЯ ПЕРЕМОГИ.// ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ // ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ II СВІТОВОЇ ВІЙНИ// РІЙ "КОЗАК КОЧЕРГА"

«ПАМ‘ЯТАТИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО!»

Загальношкільний виховний захід : «ПАМ‘ЯТАТИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО!» до Дня Пам‘яті та Примирення.
30 квіт. 2021

ВЕЛИКДЕНЬ в КОЧЕРЕЗЬКОМУ НВК

27 квіт. 2021

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському багатожанровому дистанційному фестивалі конкурсі «СИМФОНІЯ» місто Львів

27 квіт. 2021

Рій «КОЗАК КОЧЕРГА» Кочерезького НВК,

26 квіт. 2021

Загальношкільна інформаційна лінійка до 35 річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС: «Гірчить Чорнобиль крізь роки»

23 квіт. 2021

Конкурсом «Впоряд» завершився в закладі загальношкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

22 квіт. 2021

День довкілля.

16 квіт. 2021

«Сокіл» («Джура»)

В рамках І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») було проведено конкурс «Ватра» для учнів 2-10 класів та прийняли у «Козачата» учнів 1 класу.
9 квіт. 2021

«СОКІЛ» («ДЖУРА»)

В рамках шкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «СОКІЛ» («ДЖУРА») для учнів 2-10 класів в цікавих формах було проведено конкурси «ВІДУН» та «РЯТІВНИК»

ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ // ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ II СВІТОВОЇ ВІЙНИ