Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

18 трав. 2018

"СОКІЛ"( "ДЖУРА")!!!

Команда Кочерезького НВК виборола 2 місце у районному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри "СОКІЛ"( "ДЖУРА")!!!
16 трав. 2018

Фольклорний гурт «Перевесло» Кочерезького НВК з обрядодією «Зустріч весни» на науково-практичній конференції

15 трав. 2018

Підсумковий академічний концерт у учнів 2,3,4 класу та державний іспит

10 трав. 2018

Урочиста «Козацька Рада», присвячена 73 річниці визволення України від нацистів.

9 трав. 2018

73 річниця визволення від нацистів в Другій Світовій війні

7 трав. 2018

Інтерактивний захід: «Згадуємо...Цінуємо...Пам’ятаємо..»

Інтерактивний захід: «Згадуємо...Цінуємо...Пам’ятаємо..»в шкільному краєзнавчому музеї до Дня пам’яті та примирення.
5 трав. 2018

День Здоров‘я!!!

День Здоров‘я!!! Ми за здоровий спосіб життя!!!
3 трав. 2018

Про історію Павлоградського району 03 травня в ефірі радіо "Самара" розповідав краєзнавець Юрій Ляшенко.

27 квіт. 2018

Районний фестиваль національно-патріотичної пісні „Світло вічного вогню“

Районний фестиваль національно-патріотичної пісні „Світло вічного вогню“ у якому прийняли участь наші дівчата дует та квартет «Сонячні крила»
26 квіт. 2018

До 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи в селі Вербки відбувся мітинг та покладання квітів до Меморіалу "Героям Чорнобиля"

22 лют. 2021
Інформаційна лінійка до Дня пам‘яті Героїв Небесної Сотні.
22 лют. 2021
Учні Кочерезького НВК та В‘язівоцькоі ЗШ І-ІІІ ст. відвідали Центральну Міську бібліотеку їм. Ганни Світличноі.
19 лют. 2021
Інформаційна лінійка для учнів 5-11 класів, присвячена Дню Державного Герба України

Дистанційна освіта на Класній оцінці