Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

16 трав. 2018

Фольклорний гурт «Перевесло» Кочерезького НВК з обрядодією «Зустріч весни» на науково-практичній конференції

15 трав. 2018

Підсумковий академічний концерт у учнів 2,3,4 класу та державний іспит

10 трав. 2018

Урочиста «Козацька Рада», присвячена 73 річниці визволення України від нацистів.

9 трав. 2018

73 річниця визволення від нацистів в Другій Світовій війні

7 трав. 2018

Інтерактивний захід: «Згадуємо...Цінуємо...Пам’ятаємо..»

Інтерактивний захід: «Згадуємо...Цінуємо...Пам’ятаємо..»в шкільному краєзнавчому музеї до Дня пам’яті та примирення.
5 трав. 2018

День Здоров‘я!!!

День Здоров‘я!!! Ми за здоровий спосіб життя!!!
3 трав. 2018

Про історію Павлоградського району 03 травня в ефірі радіо "Самара" розповідав краєзнавець Юрій Ляшенко.

27 квіт. 2018

Районний фестиваль національно-патріотичної пісні „Світло вічного вогню“

Районний фестиваль національно-патріотичної пісні „Світло вічного вогню“ у якому прийняли участь наші дівчата дует та квартет «Сонячні крила»
26 квіт. 2018

До 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи в селі Вербки відбувся мітинг та покладання квітів до Меморіалу "Героям Чорнобиля"

26 квіт. 2018

"Евакуація з приміщень в разі виникнення пожежі"

в Кочерезькому НВК відбулося об'єктове тренування "Евакуація з приміщень в разі виникнення пожежі"

28 лист. 2020
Учні Кочерезького НВК долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті" до Дня вшанування жертв Голодомору 1932-1933 р.р.
27 лист. 2020
Всеосвіта - осінь 2020
Вітаємо учнів 2 класу Кочерезького НВК - переможців Всеукраїнської олімпіади "Всеосвіта - осінь 2020"
13 лист. 2020
Щороку в Кочерезькому НВК проходить конкурс - виставка композицій " Дари осені".

Дистанційна освіта на Класній оцінці