Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

4 черв. 2018

Ми є нащадками славного козацького роду!

Міжнародний День Захисту дітей

Міжнародний День Захисту дітей Сюрприз!!!!!!!!!!!
1 черв. 2018

Пришкільний табір Кочерезького НВК "Весельчаки".

Пришкільний табір Кочерезького НВК "Весельчаки". Свято відкриття табірної зміни. Квест "Весельчаки, вперед..."

"НА КРИЛАХ МУЗИКИ"

ВИПУСКНИЙ ВЕЧОР ФІЛІЇ ПАВЛОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ШКОЛИ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ
31 трав. 2018

Найкреативніший, найсучасніший, найжартівливіший, найкумедніший, найкращий Випускний бал ( прощання з початковою школою) « Опа, в 5 клас!!!»

30 трав. 2018

Випускний бал в дитячому садочку

25 трав. 2018

Свято «Останнього дзвоника»

Свято «Останнього дзвоника» в Кочерезькому НВК
23 трав. 2018

«Свято Букварика»

«Свято Букварика», чудовий захід прощання з Букварем
22 трав. 2018

Фестиваль «Зоряний промінь»

В День Святого Миколая літнього учнів різних філій Павлоградськоі районної школи естетичного виховання гостинно зустрічав мистецький фестиваль «Зоряний промінь»
21 трав. 2018

"УКРАЇНА ЦЕ ДІМ, ДЕ ЖИВЕМ Я І ТИ"

21 травня. До Всесвітнього Дня Вишиванки та Дня Європи в Україні, спільно з учнями і вчителями Кочережківського навчально-виховного комплексу, відбулася патріотично-виховна година та дитячо-юнацький флешмоб " З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ - ДО ЄВРОПИ".

22 лют. 2021
Інформаційна лінійка до Дня пам‘яті Героїв Небесної Сотні.
22 лют. 2021
Учні Кочерезького НВК та В‘язівоцькоі ЗШ І-ІІІ ст. відвідали Центральну Міську бібліотеку їм. Ганни Світличноі.
19 лют. 2021
Інформаційна лінійка для учнів 5-11 класів, присвячена Дню Державного Герба України

Дистанційна освіта на Класній оцінці