Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

5 жовт. 2018

Святковий концерт до Дня працівників освіти

21 вер. 2018

Завершуючи тиждень військово-патріотичної роботи в школі для учнів старших класів було проведено низку цікавих заходів та зустрічей.

17 вер. 2018

Свято квітів та урочиста лінійка з нагоди 75 річниці з Дня Визволення села Кочережки від нацистів

15 вер. 2018

ДЕНЬ МІСТА ПАВЛОГРАД - 2018

7 вер. 2018

Олімпійський урок

7 клас Олімпійський урок

"Веселі старти"

змагання "Веселі старти"

Виставка стінгазет

Виставка стінгазет на тему: "Спорт"

Виставка малюнків

Виставка малюнків на тему: "Спорт"
5 вер. 2018

Вікторина "Олімпійські ігри"

Вікторина "Олімпійські ігри" 9 клас.
4 вер. 2018

Відкриття Олімпійського тижня.

Інформаційна лінійка на тему: "Олімпійські ігри"

16 квіт. 2021
«Сокіл» («Джура»)
В рамках І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») було проведено конкурс «Ватра» для учнів 2-10 класів та прийняли у «Козачата» учнів 1 класу.
9 квіт. 2021
«СОКІЛ» («ДЖУРА»)
В рамках шкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «СОКІЛ» («ДЖУРА») для учнів 2-10 класів в цікавих формах було проведено конкурси «ВІДУН» та «РЯТІВНИК»
1 квіт. 2021