14 бер. 2018

Про зустрічі присвячені Дню українського добровольця.

Сьогодні учні комунального закладу " Кочерезького НВК "Кочерезька загальноосвітня школа" були гостями в нашій криївці. Старшокласники привезли 2000грн.,що зібрали на шкільному ярмарку і які ми використаємо для закупівлі необхідного друзям 20батальону, послухали моїх волонтерських байок.
13 бер. 2018

Сьогодні вихованці дитячого садочка привітали своїх мам та бабусів зі святом весни.

7 бер. 2018

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня для всього колективу працівників закладу.....шановного жіночого колективу!!!
2 бер. 2018

Учні Кочерезького НВК на святі обдарованих дітей

Учні Кочерезького НВК на святі обдарованих дітей в Центрі Позашкільноі освіти с.Вербки
25 лют. 2018

Міжнародний різножанровий фестиваль "Favorit" м.Дніпро

ончаренко Ангеліна - учениця Кочерезького НВК, випускниця Павлоградськоі районної школи естетичного виховання лауреат 1 премії; Корчевська Валерія також достойно представила наш заклад, отримавши диплом учасника, медаль та м'яку іграшку!!!
24 лют. 2018

Дніпропетровський державний колледж культури та мистецтв

Дніпропетровський державний колледж культури та мистецтв. Сьогодні учениця Кочерезького НВК та випускниця Павлоградськоі районної школи естетичного виховання - Гончаренко Ангеліна разом з викладачем філії Шляховою Л.В. взяли участь в обласному методичному семінарі-практикумі: "Спів як засіб виховання творчої особистості"
21 лют. 2018

"Свято рідної мови"

Загальношкільне "Свято рідної мови", підготували та провели учні 5 класу разом з класним керівником - вчителем української мови та літератури Паровою С.В.
20 лют. 2018

Виставка листівок до жіночого свята в краезнавчому музеї

Перегляд фільму "Майдан"

Перегляд фільму "Майдан" до дня пам'яті "Небесної Сотні"
20 лют. 2018

Інформаційна лінійка "Пам'яті Небесної сотні"

Інформаційна лінійка "Пам'яті Небесної сотні", підготовлена вчителем історіі Ляшенко Ю. В.