27 січ. 2018

Інформаційна лінійка присвячена 70-річчя трагедії Бабиного Яру та Подвигу героїв бою під Крутами

24 січ. 2018

Чудове свято під назвою "Відкрий серце Новорічним святам!"

22 січ. 2018

До Дня Соборності України - символічна ХОДА ЄДНОСТІ та патріотично- інформаційна година " СОБОРНА МАТИ УКРАЇНА - ОДНА НА ВСІХ, ЯК ОБЕРІГ".

Святкове урочисте зібрання. відбулося біля підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку, В ньому брали участь старшокласники, вчителі Кочерезького навчально-виховного комплексу, працівники Народного дому та сільської бібліотеки.
22 січ. 2018

День Соборності України в Кочерезькому НВК.

Загально шкільна Інформаційна лінійка "Акт Злуки та українська державність.
19 січ. 2018

Різдвяні свята в музеї

18 січ. 2018

Виставка

Виставка вітальних листівок минулих років, "старих" ялинкових прикрас, та цікавих робіт наших учнів до конкурсу "Альтернативна ялинка" в Кочерезькому краєзнавчому музеї з екскурсоводом Ляшенко Юрієм Васильовичем.
18 січ. 2018

Гала - концерт міського фестивалю "Різдвяна зірочка"

Гала - концерт міського фестивалю "Різдвяна зірочка" Фольклорний гурт "Перевесло" удостоєний спеціального приза від Артура Володимировича Мартовицького
29 груд. 2017

Новорічний карнавал для старшокласників!!!!

Новорічний карнавал для старшокласників!!!! Діти-ви справді найкращі та найталановитіші!!!
29 груд. 2017

Новорічне свято для учнів 5-8 класів.

Весело, завзято, повчально, з родзинкою-саме так можна сказати про це свято! Всі діти та класні керівники постаралися, доклали максимум зусиль щоби все вийшло змістовно та гарно!!!!
29 груд. 2017

Чудове Новорічне свято для учнів початкової школи

Чудове Новорічне свято для учнів початкової школи в Кочерезькому НВК, яке відбулося завдяки відповідальним класним керівникам, батькам та нашим спонсорам!!!!