ВУЗ ШАГ

Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

28 лист. 2019

Другий етап « Благодійної ярмарки», в якій взяли участь 5 -11 класи.

27 лист. 2019

Сьогодні гостинно запросили на родинне свято до кафе «Осінні смаколики» учні 1 класу

22 лист. 2019

Благодійний ярмарок

Вже традиційно, багато років поспіль, в третю п‘ятницю листопада ми проводимо загальношкільний благодійний ярмарок.
21 лист. 2019

Інформаційна лінійка до Дня Гідності та Свободи.

21 лист. 2019

Інформаційна лінійка для 5-11 класів до Дня вшанування пам‘яті жертв голодоморів.

8 лист. 2019

День української писемності та мови

7 лист. 2019

Учні Кочерезького НВК, учасники фольклорного гурту «Перевесло» взяли участь в обласному дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі українського фольклору «Дніпровий зорепад» м. Дніпро

6 лист. 2019

Сьогодні Красуня Осінь завітала і в дитячий садочок Кочерезького НВК

4 лист. 2019

Сьогодні учні 11 класу разом з класним керівником Шляховою Людмилою Василівною та учителем географії Долею Ельвірою Леонтіівною на пришкільній території посадили смереки, які привезли з Прикарпаття.

3 лист. 2019

Ми в Києві!!!

10 бер. 2020
До Дня Народження гімну
До Дня Народження гімну нашої держави сьогодні в шкільному краєзнавчому музеї учителем історії та правознавства Ляшенко Юрієм Васильовичем проведено інформаційні лінійки для 1-4 та 5-11 класів
10 бер. 2020
Виконанням гімну «Ще не вмерла Україна» підтримуємо Всеукраїнський флеш-моб.
6 бер. 2020
Загальношкільне свято для мам, бабусів, вчителів-пенсіонерів та педагогічного колективу до Міжнародного жіночого дня .
6 бер. 2020
"Шляхи Тараса"
Учні Кочерезького НВК відвідали виставку "Шляхи Тараса"
5 бер. 2020
Конкурсно-розважальне свято до Міжнародного жіночого дня для учнів середніх класів
5 бер. 2020
Розважально-конкурсна програма для «сучасних маленьких Попелюшок та чарівних Принцев»,- учнів 1-4 класів до 8 Березня.

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія