Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

21 бер. 2018

Тематична лінійка для учнів 1-11 кл. , присвячена 100-річчю затвердження тризуба гербом УНР.

20 бер. 2018

Cвято присвячене творчості Т.Г.Шевченка в початкових класів

Кочерезький НВК свято присвячене творчості Т.Г.Шевченка в початкових класів. Підготувала класний керівник 3 класу Волоха І.О.
16 бер. 2018

Свято, присвячене творчості Т.Г. Шевченка

Свято, присвячене творчості Т.Г. Шевченка, підготовлене вчителем української мови та літератури Паровою Світланою Вікторівною.
15 бер. 2018

Історико-краєзнавчий музей

Учні 9 класу відвідали виставку до 204 річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка.
14 бер. 2018

Чуттєве та радісне свято "Моїй матусі!"

Чуттєве та радісне свято "Моїй матусі!" від учнів початкової школи, підготувала класний керівник 4 класу Гайдамака Наталя Григорівна.
14 бер. 2018

Про зустрічі присвячені Дню українського добровольця.

Сьогодні учні комунального закладу " Кочерезького НВК "Кочерезька загальноосвітня школа" були гостями в нашій криївці. Старшокласники привезли 2000грн.,що зібрали на шкільному ярмарку і які ми використаємо для закупівлі необхідного друзям 20батальону, послухали моїх волонтерських байок.
13 бер. 2018

Сьогодні вихованці дитячого садочка привітали своїх мам та бабусів зі святом весни.

7 бер. 2018

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня для всього колективу працівників закладу.....шановного жіночого колективу!!!
2 бер. 2018

Учні Кочерезького НВК на святі обдарованих дітей

Учні Кочерезького НВК на святі обдарованих дітей в Центрі Позашкільноі освіти с.Вербки
25 лют. 2018

Міжнародний різножанровий фестиваль "Favorit" м.Дніпро

ончаренко Ангеліна - учениця Кочерезького НВК, випускниця Павлоградськоі районної школи естетичного виховання лауреат 1 премії; Корчевська Валерія також достойно представила наш заклад, отримавши диплом учасника, медаль та м'яку іграшку!!!

17 січ. 2019
«Різдвяна зірочка»
Учасники фольклорного гурту «Перевесло» представляли Вербківську ОТГ на Фестивалі Вертепів «Різдвяна зірочка»
29 груд. 2018
КАЗКА СНІЖНОГО КОРОЛІВСТВА 2019.
Новорічний вечір для старшокласників в Кочерезькому НВК
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в середніх класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в молодших класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в дитячому садочку!