Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

1 лист. 2018

Екскурсія по оновлених експозиціях в шкільному музеї

31 жовт. 2018

НАША СПАДЩИНА. Круглий стіл.

30 жовт. 2018

Назустріч сонцю

26 жовт. 2018

«Осіння казка» для учнів початкових класів

26 жовт. 2018

Свято Осені в дитячому садочку

19 жовт. 2018

«Осінній Ярмарок!» серед учнів 5-11 класів!

«Осінній Ярмарок!» серед учнів 5-11 класів! Весело, креативно, з жартами та піснями, гуморесками та віршами !
12 жовт. 2018

Урочисте відкриття Народного дому нашої громади в селі Кочережки!

10 жовт. 2018

Урочиста Козацька Рада, присвячена Дню Українського Козацтва та прийняттю учнів початкової школи в козачата.

5 жовт. 2018

Святковий концерт до Дня працівників освіти

21 вер. 2018

Завершуючи тиждень військово-патріотичної роботи в школі для учнів старших класів було проведено низку цікавих заходів та зустрічей.

17 січ. 2019
«Різдвяна зірочка»
Учасники фольклорного гурту «Перевесло» представляли Вербківську ОТГ на Фестивалі Вертепів «Різдвяна зірочка»
29 груд. 2018
КАЗКА СНІЖНОГО КОРОЛІВСТВА 2019.
Новорічний вечір для старшокласників в Кочерезькому НВК
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в середніх класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в молодших класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в дитячому садочку!