Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК

«Свято Букварика», чудовий захід прощання з Букварем
22 трав. 2018

Фестиваль «Зоряний промінь»

В День Святого Миколая літнього учнів різних філій Павлоградськоі районної школи естетичного виховання гостинно зустрічав мистецький фестиваль «Зоряний промінь»
21 трав. 2018

"УКРАЇНА ЦЕ ДІМ, ДЕ ЖИВЕМ Я І ТИ"

21 травня. До Всесвітнього Дня Вишиванки та Дня Європи в Україні, спільно з учнями і вчителями Кочережківського навчально-виховного комплексу, відбулася патріотично-виховна година та дитячо-юнацький флешмоб " З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ - ДО ЄВРОПИ".
18 трав. 2018

"СОКІЛ"( "ДЖУРА")!!!

Команда Кочерезького НВК виборола 2 місце у районному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри "СОКІЛ"( "ДЖУРА")!!!
16 трав. 2018

Фольклорний гурт «Перевесло» Кочерезького НВК з обрядодією «Зустріч весни» на науково-практичній конференції

15 трав. 2018

Підсумковий академічний концерт у учнів 2,3,4 класу та державний іспит

10 трав. 2018

Урочиста «Козацька Рада», присвячена 73 річниці визволення України від нацистів.

9 трав. 2018

73 річниця визволення від нацистів в Другій Світовій війні

7 трав. 2018

Інтерактивний захід: «Згадуємо...Цінуємо...Пам’ятаємо..»

Інтерактивний захід: «Згадуємо...Цінуємо...Пам’ятаємо..»в шкільному краєзнавчому музеї до Дня пам’яті та примирення.

17 січ. 2019
«Різдвяна зірочка»
Учасники фольклорного гурту «Перевесло» представляли Вербківську ОТГ на Фестивалі Вертепів «Різдвяна зірочка»
29 груд. 2018
КАЗКА СНІЖНОГО КОРОЛІВСТВА 2019.
Новорічний вечір для старшокласників в Кочерезькому НВК
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в середніх класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в молодших класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в дитячому садочку!