Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК

Турнір з шашок

Турнір з шашок серед учнів 5-11 класів присвячений Міжнародному дню інвалідів
27 лист. 2018

Благодійний ярмарок, присвячений Міжнародному Дню Доброти. Дякуємо всім дітям та батькам, які долучилися до акції:"Добро починається з тебе!"

23 лист. 2018

"День пам`яті жертв голодомору"

Загальношкільна інформаційна лінійка: "День пам`яті жертв голодомору"
21 лист. 2018

Родинне свято в 4 класі: "Найбільший скарб для кожної дитини - щаслива, дружна, любляча родина!".

21 лист. 2018

Інформаційна лінійка до Дня гідності та Свободи

17 лист. 2018

ВІТАЮ з НАРОДЖЕННЯМ МУЗИЧНОГО "КОЧЕРЕЖСЬКОГО ІНТЕЛЕКТУ"!!!

ВІТАЮ з НАРОДЖЕННЯМ МУЗИЧНОГО "КОЧЕРЕЖСЬКОГО ІНТЕЛЕКТУ"!!!!
17 лист. 2018

БЛАГОСЛОВЕННА ПРАЦЯ ХЛІБОРОБА

17 ЛИСТОПАДА. СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ до ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ.
15 лист. 2018

День працівників сільського господарства

В с. Богуслав пройшли районні урочистості з нагоди свята
7 лист. 2018

«Добре діло»

В рамках акції «Добре діло» козацький рій «Козак Кочерга», (учні 10 класу) допомагали по господарству родині вчителів-пенсіонерів.
1 лист. 2018

«Трудотерапійні» канікули в Кочерезькому НВК!!!

17 січ. 2019
«Різдвяна зірочка»
Учасники фольклорного гурту «Перевесло» представляли Вербківську ОТГ на Фестивалі Вертепів «Різдвяна зірочка»
29 груд. 2018
КАЗКА СНІЖНОГО КОРОЛІВСТВА 2019.
Новорічний вечір для старшокласників в Кочерезькому НВК
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в середніх класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в молодших класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в дитячому садочку!