Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

20 черв. 2018

День закриття табірної зміни в пришкільному таборі Кочерезького НВК "Весельчаки". Квест "Загадковий лабіринт"

19 черв. 2018

В гостях у Криничних Миколи Григоровича і Яни Вікторівни.

18 черв. 2018

Дівчатка і хлопчики знайомилися з різними жанрами народної творчості, грали в ігри та брали участь у майстер-класі з народного танцю.

15 черв. 2018

Цікаву і пізнавальну мандрівку екологічними стежками здійснили "Весельчаки" разом з Тишкевичем Володимиром Терентійовичем.

14 черв. 2018

"Весельчаки" в народознавчому музеї в м. Павлограді. Ігрова програма на подвір'ї музею.

13 черв. 2018

Як завжди, цікаве, веселе і пізнавальне заняття мовної групи пришкільного табору "Весельчаки" Кочерезького НВК провела вчитель англійської мови Мосієнко Юлія Дмитрівна

13 черв. 2018

Задоволені і веселі діти повернулися із екскурсіїї до сусіднього села В'язівок

Дощовий день і похмура погода не зіпсували настрій вихованцям пришкільного табору "Весельчаки" Кочерезького НВК. Задоволені і веселі діти повернулися із екскурсіїї до сусіднього села В'язівок, де їх гостинно зустріли і провели пізнавальну екскурсію працівники В'язівоцького народного історико-краєзнавчого музею. А також діти відвідали храм і подивидись цікавий фільм в сільському клубі. Дякуємо за гостинність і чудові враження!
12 черв. 2018

В День спорту і рекордів відбулося свято кульок "Веселе надування"

11 черв. 2018

Веселий, цікавий і ду-у-же моторошний День жахів у "Весельчаків"

9 черв. 2018

Учні Павлоградськоі районної школи естетичного виховання (філія с.Кочережки) на урочистому врученні свідоцтв про позашкільну освіту в с.Межиріч.

17 січ. 2019
«Різдвяна зірочка»
Учасники фольклорного гурту «Перевесло» представляли Вербківську ОТГ на Фестивалі Вертепів «Різдвяна зірочка»
29 груд. 2018
КАЗКА СНІЖНОГО КОРОЛІВСТВА 2019.
Новорічний вечір для старшокласників в Кочерезькому НВК
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в середніх класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в молодших класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в дитячому садочку!