Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

11 груд. 2018

Виховний захід "Збережи ялинку"

10 груд. 2018

Інформаційна лінійка до "Всеукраїнського тижня права"

"Права та обов`язки громадянина України" - інформаційна лінійка до "Всеукраїнського тижня права", підготував вчитель історії та правознавства Ляшенко Юрій Васильович
8 груд. 2018

Учні Кочерезького НВК, учениця та випускниця Павлоградськоі районної школи естетичного виховання Корчевська Валерія та Гончаренко Ангеліна взяли участь у Всеукраїнському фестивалі вокального мистецтва «Кубок Дніпропетровської області-2018» та стали переможцями!
6 груд. 2018

Інформаційна лінійка для учнів 1-4 класів до Дня Збройних Сил України

Інформаційна лінійка для учнів 1-4 класів до Дня Збройних Сил України, яку підготували та провели учні 7 класу разом з класним керівником Мосієнко Юлією Дмитрівною та "Спортивне свято" для учнів початкової школи підготувала та провела класний керівник 2 класу Лященко Інна Миколаївна.
6 груд. 2018

Інформаційна лінійка до Дня Збройних сил України

Інформаційна лінійка до Дня Збройних сил України, підготували та провели класний керівник Мосієнко Юлія Дмитрівна разом з учнями 7 класу
4 груд. 2018

Благодійний ярмарок

30 лист. 2018

КОЧЕРЕЖКІВСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ - 95 років.

Інформаційна лінійка до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

30 лист. 2018

"Осінній бал. КВК між хлопцями та дівчатами 9-11 класів"

28 лист. 2018

"Книга в житті людини"

Бібліотечний урок в 4 класі на тему: "Книга в житті людини", підготувала та провела бібліотекар Корчевська Тетяна Василівна

17 січ. 2019
«Різдвяна зірочка»
Учасники фольклорного гурту «Перевесло» представляли Вербківську ОТГ на Фестивалі Вертепів «Різдвяна зірочка»
29 груд. 2018
КАЗКА СНІЖНОГО КОРОЛІВСТВА 2019.
Новорічний вечір для старшокласників в Кочерезькому НВК
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в середніх класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в молодших класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в дитячому садочку!