Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
E-mail: kocherezhki@ukr.net
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

30 бер. 2018

"Сільські вечорниці" Кочережського навчально-виховного комплексу на фестивалі самодіяльної творчості працівників освіти Павлоградського району.

24 бер. 2018

Виступ в номінації «Народний» та «Естрадний» вокал на Міжнародному фестивалі «Весняний бал в Ужгороді» Гончаренко Ангеліни та Валерії Корчевськоі!
21 бер. 2018

Тематична лінійка для учнів 1-11 кл. , присвячена 100-річчю затвердження тризуба гербом УНР.

20 бер. 2018

Cвято присвячене творчості Т.Г.Шевченка в початкових класів

Кочерезький НВК свято присвячене творчості Т.Г.Шевченка в початкових класів. Підготувала класний керівник 3 класу Волоха І.О.
16 бер. 2018

Свято, присвячене творчості Т.Г. Шевченка

Свято, присвячене творчості Т.Г. Шевченка, підготовлене вчителем української мови та літератури Паровою Світланою Вікторівною.
15 бер. 2018

Історико-краєзнавчий музей

Учні 9 класу відвідали виставку до 204 річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка.
14 бер. 2018

Чуттєве та радісне свято "Моїй матусі!"

Чуттєве та радісне свято "Моїй матусі!" від учнів початкової школи, підготувала класний керівник 4 класу Гайдамака Наталя Григорівна.
14 бер. 2018

Про зустрічі присвячені Дню українського добровольця.

Сьогодні учні комунального закладу " Кочерезького НВК "Кочерезька загальноосвітня школа" були гостями в нашій криївці. Старшокласники привезли 2000грн.,що зібрали на шкільному ярмарку і які ми використаємо для закупівлі необхідного друзям 20батальону, послухали моїх волонтерських байок.
13 бер. 2018

Сьогодні вихованці дитячого садочка привітали своїх мам та бабусів зі святом весни.

7 бер. 2018

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня для всього колективу працівників закладу.....шановного жіночого колективу!!!

7 лист. 2018
«Добре діло»
В рамках акції «Добре діло» козацький рій «Козак Кочерга», (учні 10 класу) допомагали по господарству родині вчителів-пенсіонерів.
1 лист. 2018
«Трудотерапійні» канікули в Кочерезькому НВК!!!
1 лист. 2018
Екскурсія по оновлених експозиціях в шкільному музеї
31 жовт. 2018
НАША СПАДЩИНА. Круглий стіл.
30 жовт. 2018
Назустріч сонцю
26 жовт. 2018
«Осіння казка» для учнів початкових класів