Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК

Заходи присвячені 75 руччу Павлоградського повстання 1943 року

16 лют. 2018

9 клас святкує "Масляну"

Ми стали вже такими дорослими, що самі приготували млинці : з сиром, з м'ясом, з медом, з варенням різних видів, а потім розповідали цікаві рецепти приготування традиційних страв на Масляний тиждень. А ще почули, які традиції побутували на Масляну.
15 лют. 2018

ВЕРБКІВСЬКА Отг. Урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15 лют. 2018

Інформаційна лінійка до "Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

14 лют. 2018

"День Святого Валентина!"

13 лют. 2018

Родинне свято "Українські страви"

Родинне свято "Українські страви", підготували та провели учні 3 класу разом з батьками та класним керівником Хоцевською Валентиною Анатоліівною.
13 лют. 2018

Свято зимуючих птахів в Кочерезькому НВК в рамках проведення екологічного тижня. Вчитель Матвієнкова Надія Олексіівна розробила та підготувала Інформаційну лінійку, конкурс малюнків, акцію "Виготови годівничку", в якій активно взяли участь всі учні школи.
3 лют. 2018

Зусріч випускників минулих років в Кочерезькому НВК!!!

28 січ. 2018

Виставка - експозиція : "Згадаймо рідну школу" до вечера зустрічі випускників минулих років 28 січня - 20 лютого
27 січ. 2018

Урок присвячений Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту

28 лист. 2020
Учні Кочерезького НВК долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті" до Дня вшанування жертв Голодомору 1932-1933 р.р.
27 лист. 2020
Всеосвіта - осінь 2020
Вітаємо учнів 2 класу Кочерезького НВК - переможців Всеукраїнської олімпіади "Всеосвіта - осінь 2020"
13 лист. 2020
Щороку в Кочерезькому НВК проходить конкурс - виставка композицій " Дари осені".

Дистанційна освіта на Класній оцінці