Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

29 груд. 2017

Новорічне свято завітало і в дитячий садочок Кочерезького НВК!!!

Приємною несподіванкою стало те, що на свято завітали Дід Мороз та Снігуронька з самого центру громади на чолі з головою Любов Пилипівною Холоденко , а ще з чудовими подарунками. Також діти отримали солодощі від місцевих агроформувань та нові стільці від депутата Районноі Ради Корчевського Миколи Івановича. Велике "Дякуємо!" Від всієї малечі Кочерезького НВК!!!!!!!!
26 груд. 2017

Обласна ялинка.

Обласна ялинка. Театр опери та балету дитяча опера "Снігова королева" для обдарованих дітей області.
25 груд. 2017

Виставка в музеї "Новорічний вернісаж"

Виставка в музеї "Новорічний вернісаж" 25 грудня 2017 - 20 січня 2018
25 груд. 2017

Виставка в музеї "Альтернативна ялинка"

Виставка в музеї "Альтернативна ялинка" 25 - 20 січня

Учні 9 класу Кочерезького НВК в Кінопалаці "Олімпія" м.Павлоград

24 груд. 2017

Вокальні колективи "Вишеньки", "Дзвіночок" та "Сонячні крила" на урочистому відкритті Кочерезькоі ялинки!

24 груд. 2017

Розважально-ігрове дійство "ЯРМАРОК НОВОРІЧНИХ РОЗВАГ"

Розважально-ігрове дійство "ЯРМАРОК НОВОРІЧНИХ РОЗВАГ". Ясний день і тиха ніч, Казку в гості кличуть всюди Так ведеться споконвік, Дива всі чекають люди!
19 груд. 2017

Кочерезька філія Павлоградськоі районної школи естетичного виховання. Академічний концерт учнів школи.

15 груд. 2017

Андріївській вечорниці

Андріївській вечорниці!!!!!!! Забавлянки та дотепні жарти, народні пісні і танці, а які чудові українські страви презентували наші учасники!!!!!! Дякуємо всім батькам, класним керівникам, нашим найкращим дітям за чудовий настрій!!!!!
14 груд. 2017

Сьогодні фольклорний гурт "Перевесло" побував на відкритті чарівної передсвяткової новорічної казки назва якої - фестиваль"Різдвяна зірочка".

28 лист. 2020
Учні Кочерезького НВК долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті" до Дня вшанування жертв Голодомору 1932-1933 р.р.
27 лист. 2020
Всеосвіта - осінь 2020
Вітаємо учнів 2 класу Кочерезького НВК - переможців Всеукраїнської олімпіади "Всеосвіта - осінь 2020"
13 лист. 2020
Щороку в Кочерезькому НВК проходить конкурс - виставка композицій " Дари осені".

Дистанційна освіта на Класній оцінці