29 січ. 2019

Вшанували пам`ять жертв "Голокосту" та пригадали події 1918 року, вшановуючи пам`ять героїв Крут.

Виховний захід, на якому пригадали страшні події нашої історії, які забувати ми не маємо права... Разом з групою "Пошук", під керівництвом вчителя історії Ляшенка Юрія Васильовича, учні 5-11 класів вшанували пам`ять жертв "Голокосту" та пригадали події 1918 року, вшановуючи пам`ять героїв Крут.
25 січ. 2019

Вечір зустрічі

23 січ. 2019

Мій край- моя історія жива. Музей, що говорить.

22 січ. 2019

Інформаційна лінійка До Дня Соборності України.

22 січ. 2019

"Ланцюг Єдності"

Учні нашої школи сьогодні долучились до Всеукраїнської акції "Ланцюг Єдності" на честь 100-річчя проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
17 січ. 2019

«Різдвяна зірочка»

Учасники фольклорного гурту «Перевесло» представляли Вербківську ОТГ на Фестивалі Вертепів «Різдвяна зірочка»
29 груд. 2018

КАЗКА СНІЖНОГО КОРОЛІВСТВА 2019.

Новорічний вечір для старшокласників в Кочерезькому НВК

28 груд. 2018

Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в середніх класах!

28 груд. 2018

Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в молодших класах!