Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість класів: 11
Кількість учнів: 96
Кількість груп: 1
Кількість дітей у дошкільній групі: 22

26 квіт. 2018

Інформаційна лінійка до 32 річниці аварії на Чорнобильській АС: «І ти Чорнобилю, ти теж не маєш меж»

25 квіт. 2018

«Добре діло»

Учні 9 класу - рій «Козак Кочерга», в рамках акції «Добре діло» допомогли посадити город, прибрати присадибну ділянку подружжю похилого віку.
14 квіт. 2018

Акція « Ми за чисте шкільне подвір‘я!»

30 бер. 2018

"Сільські вечорниці" Кочережського навчально-виховного комплексу на фестивалі самодіяльної творчості працівників освіти Павлоградського району.

24 бер. 2018

Виступ в номінації «Народний» та «Естрадний» вокал на Міжнародному фестивалі «Весняний бал в Ужгороді» Гончаренко Ангеліни та Валерії Корчевськоі!
21 бер. 2018

Тематична лінійка для учнів 1-11 кл. , присвячена 100-річчю затвердження тризуба гербом УНР.

20 бер. 2018

Cвято присвячене творчості Т.Г.Шевченка в початкових класів

Кочерезький НВК свято присвячене творчості Т.Г.Шевченка в початкових класів. Підготувала класний керівник 3 класу Волоха І.О.
16 бер. 2018

Свято, присвячене творчості Т.Г. Шевченка

Свято, присвячене творчості Т.Г. Шевченка, підготовлене вчителем української мови та літератури Паровою Світланою Вікторівною.
15 бер. 2018

Історико-краєзнавчий музей

Учні 9 класу відвідали виставку до 204 річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка.
14 бер. 2018

Чуттєве та радісне свято "Моїй матусі!"

Чуттєве та радісне свято "Моїй матусі!" від учнів початкової школи, підготувала класний керівник 4 класу Гайдамака Наталя Григорівна.

28 лист. 2020
Учні Кочерезького НВК долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті" до Дня вшанування жертв Голодомору 1932-1933 р.р.
27 лист. 2020
Всеосвіта - осінь 2020
Вітаємо учнів 2 класу Кочерезького НВК - переможців Всеукраїнської олімпіади "Всеосвіта - осінь 2020"
13 лист. 2020
Щороку в Кочерезькому НВК проходить конкурс - виставка композицій " Дари осені".

Дистанційна освіта на Класній оцінці