Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК

28 груд. 2019

НОВОРІЧНИЙ ЕКСПРЕС - 2020

27 груд. 2019

Новорічне шоу «Україна має талант» для учнів 1-4 класів!!

Новорічне свято для учнів 5-8 класів

Чудове, яскраве, насичене, різнобарвне, різнопланове, танцювальне та співоче Новорічне свято для учнів 5-8 класів

Найсправжнісінька «Новорічна казка» для учнів 9-11 класів

21 груд. 2019

21 грудня учні нашої школи Гончаренко Ангеліна та Корчевська Валерія були присутні на Новорічному святі в Дніпропетровському обласному театрі опери та балету «Ялинка -2020» для обдарованих дітей області м. Дніпро
19 груд. 2019

Учні пільгових категорій Кочерезького НВК дякують в цей святковий день всім організаторам та учасникам Новорічної вистави в Центрі Позашкільної Освіти Вербківськоі Сільськоі Ради за гарну можливість опинитися в справжнісінькій казці та повірити в чудеса!!
19 груд. 2019

Чудове свято в День Святого Миколая завітало сьогодні до вихованців дитячого садочка та відкрило низку Новорічних свят в нашій школі! Дякуємо батькам за гарні костюми, а нашим гостям за чудові солодкі сюрпризи, адже їх сьогодні було чимало!!!

Академічний концерт

13 груд. 2019

Кожного року, в цей день, до свята Андрія Первозванного ми проводимо загальношкільні «Андріївські вечорниці».

10 груд. 2019

Шкільний етап конкурсу дитячої та юнацької творчості «Зимовий калейдоскоп».

1 черв. 2020
Щиро вітаємо З Міжнародним Днем захисту дітей вихованців та учнів Кочерезького НВК!!!
1 черв. 2020
Перлинки Дніпропетровщини 2020
Учні Кочерезького НВК та вихованці Павлоградськоі районної школи естетичного виховання Валерія Корчевська та Ангеліна Гончаренко взяли участь в дистанційному фестивалі конкурсі « Перлинки Дніпропетровщини 2020», який був приурочений Міжнародномі Дню Захисту дітей!!!
25 трав. 2020
Учителі Кочерезького НВК з Святом Останнього дзвоника вітають учнів 11 класу