Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

6 груд. 2019

День Збройних Сил України відсвяткували учні 9-11 класів, підготували та провели вечір учні 9 класу разом з класним керівником Ляшенко Юрієм Васильовичем.

6 груд. 2019

Учні 1-4 класів сьогодні День Збройних Сил України відсвяткували в місті Павлоград.

6 груд. 2019

День Збройних Сил України учні 5-8 класів відсвяткували конкурсно-розважальною програмою «Ну-мо, хлопці!»

2 груд. 2019

«16 днів проти насильства»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в закладі проводяться позакласні та загальношкільні заходи.
29 лист. 2019

«16 днів проти насильства»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» учителем правознавства Ляшенко Юрієм Васильовичем проведено круглий стіл для 9-11 класів «Насильство в сім’ї»
28 лист. 2019

Другий етап « Благодійної ярмарки», в якій взяли участь 5 -11 класи.

27 лист. 2019

Сьогодні гостинно запросили на родинне свято до кафе «Осінні смаколики» учні 1 класу

22 лист. 2019

Благодійний ярмарок

Вже традиційно, багато років поспіль, в третю п‘ятницю листопада ми проводимо загальношкільний благодійний ярмарок.
21 лист. 2019

Інформаційна лінійка до Дня Гідності та Свободи.

21 лист. 2019

Інформаційна лінійка для 5-11 класів до Дня вшанування пам‘яті жертв голодоморів.

1 черв. 2020
Щиро вітаємо З Міжнародним Днем захисту дітей вихованців та учнів Кочерезького НВК!!!
1 черв. 2020
Перлинки Дніпропетровщини 2020
Учні Кочерезького НВК та вихованці Павлоградськоі районної школи естетичного виховання Валерія Корчевська та Ангеліна Гончаренко взяли участь в дистанційному фестивалі конкурсі « Перлинки Дніпропетровщини 2020», який був приурочений Міжнародномі Дню Захисту дітей!!!
25 трав. 2020
Учителі Кочерезького НВК з Святом Останнього дзвоника вітають учнів 11 класу