Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК

28 груд. 2019

НОВОРІЧНИЙ ЕКСПРЕС - 2020

27 груд. 2019

Новорічне шоу «Україна має талант» для учнів 1-4 класів!!

Новорічне свято для учнів 5-8 класів

Чудове, яскраве, насичене, різнобарвне, різнопланове, танцювальне та співоче Новорічне свято для учнів 5-8 класів

Найсправжнісінька «Новорічна казка» для учнів 9-11 класів

21 груд. 2019

21 грудня учні нашої школи Гончаренко Ангеліна та Корчевська Валерія були присутні на Новорічному святі в Дніпропетровському обласному театрі опери та балету «Ялинка -2020» для обдарованих дітей області м. Дніпро
19 груд. 2019

Учні пільгових категорій Кочерезького НВК дякують в цей святковий день всім організаторам та учасникам Новорічної вистави в Центрі Позашкільної Освіти Вербківськоі Сільськоі Ради за гарну можливість опинитися в справжнісінькій казці та повірити в чудеса!!
19 груд. 2019

Чудове свято в День Святого Миколая завітало сьогодні до вихованців дитячого садочка та відкрило низку Новорічних свят в нашій школі! Дякуємо батькам за гарні костюми, а нашим гостям за чудові солодкі сюрпризи, адже їх сьогодні було чимало!!!

Академічний концерт

13 груд. 2019

Кожного року, в цей день, до свята Андрія Первозванного ми проводимо загальношкільні «Андріївські вечорниці».

10 груд. 2019

Шкільний етап конкурсу дитячої та юнацької творчості «Зимовий калейдоскоп».

16 жовт. 2020
Всеукраїнського місячника бібліотек бібліотекарем
До Всеукраїнського місячника бібліотек бібліотекарем Шляховою Катериною Іванівною було проведено заходи на тему: "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів"
13 жовт. 2020
«Пекельна хоругва або Різдво Козацьке»
13 жовт. 2020
Дню Українського Козацтва та Дню Захисника України присвячюється!!!