Благодійна допомога притулку тварин від 8 класу

28 жовт. 2021
Благодійна допомога притулку тварин від 8 класу

КП "Затишне місто" Павлоградської міської ради

До Притулку для тимчасового утримання тварин на вул. Харківська, 8-А у Павлоград 28 жовтня завітали гості з навчально-виховного комплексу села Кочережки Вербківської громади. Вчитель географії та хімії Ельвіра Доля і вчитель інформатики Сергій Морозов привезли подарунки від школярів. Учні й самі дуже хотіли б приїхати у притулок, приготували для четверолапих смаколики, проте з настанням карантину це неможливо.
Зустріч майстра дільниці Олександра Кисельова, лікаря ветеринарної медицини Вікторії Марченко, ловця Наталії Новікової з педагогами пройшла в теплій доброзичливій атмосфері, з дотриманням усіх карантинних заходів. Дуже приємно, що є така співпраця на засадах добросусідства, яка базується перш за все на гуманному вирішенні проблеми безпритульності тварин Павлоградською громадою. Була досягнута домовленість про майбутній візит учнів НВК с. Кочережки до муніципального притулку після закінчення карантину.