Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

10 груд. 2018

Інформаційна лінійка до "Всеукраїнського тижня права"

"Права та обов`язки громадянина України" - інформаційна лінійка до "Всеукраїнського тижня права", підготував вчитель історії та правознавства Ляшенко Юрій Васильович
8 груд. 2018

Учні Кочерезького НВК, учениця та випускниця Павлоградськоі районної школи естетичного виховання Корчевська Валерія та Гончаренко Ангеліна взяли участь у Всеукраїнському фестивалі вокального мистецтва «Кубок Дніпропетровської області-2018» та стали переможцями!
6 груд. 2018

Інформаційна лінійка до Дня Збройних сил України

Інформаційна лінійка до Дня Збройних сил України, підготували та провели класний керівник Мосієнко Юлія Дмитрівна разом з учнями 7 класу
4 груд. 2018

Благодійний ярмарок

30 лист. 2018

КОЧЕРЕЖКІВСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ - 95 років.

Інформаційна лінійка до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

30 лист. 2018

"Осінній бал. КВК між хлопцями та дівчатами 9-11 класів"

28 лист. 2018

"Книга в житті людини"

Бібліотечний урок в 4 класі на тему: "Книга в житті людини", підготувала та провела бібліотекар Корчевська Тетяна Василівна
27 лист. 2018

Турнір з шашок

Турнір з шашок серед учнів 5-11 класів присвячений Міжнародному дню інвалідів
27 лист. 2018

Благодійний ярмарок, присвячений Міжнародному Дню Доброти. Дякуємо всім дітям та батькам, які долучилися до акції:"Добро починається з тебе!"

10 груд. 2018
Інформаційна лінійка до "Всеукраїнського тижня права"
8 груд. 2018
6 груд. 2018
Інформаційна лінійка до Дня Збройних сил України
4 груд. 2018
Благодійний ярмарок
30 лист. 2018
КОЧЕРЕЖКІВСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ - 95 років.
Інформаційна лінійка до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

Класна оцінка