Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
E-mail: kocherezhki@ukr.net
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

15 лют. 2018

Інформаційна лінійка до "Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

14 лют. 2018

"День Святого Валентина!"

13 лют. 2018

Родинне свято "Українські страви"

Родинне свято "Українські страви", підготували та провели учні 3 класу разом з батьками та класним керівником Хоцевською Валентиною Анатоліівною.
13 лют. 2018

Свято зимуючих птахів в Кочерезькому НВК в рамках проведення екологічного тижня. Вчитель Матвієнкова Надія Олексіівна розробила та підготувала Інформаційну лінійку, конкурс малюнків, акцію "Виготови годівничку", в якій активно взяли участь всі учні школи.
3 лют. 2018

Зусріч випускників минулих років в Кочерезькому НВК!!!

28 січ. 2018

Виставка - експозиція : "Згадаймо рідну школу" до вечера зустрічі випускників минулих років 28 січня - 20 лютого
27 січ. 2018

Урок присвячений Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту

27 січ. 2018

Інформаційна лінійка присвячена 70-річчя трагедії Бабиного Яру та Подвигу героїв бою під Крутами

24 січ. 2018

Чудове свято під назвою "Відкрий серце Новорічним святам!"

22 січ. 2018

До Дня Соборності України - символічна ХОДА ЄДНОСТІ та патріотично- інформаційна година " СОБОРНА МАТИ УКРАЇНА - ОДНА НА ВСІХ, ЯК ОБЕРІГ".

Святкове урочисте зібрання. відбулося біля підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку, В ньому брали участь старшокласники, вчителі Кочерезького навчально-виховного комплексу, працівники Народного дому та сільської бібліотеки.

7 лист. 2018
«Добре діло»
В рамках акції «Добре діло» козацький рій «Козак Кочерга», (учні 10 класу) допомагали по господарству родині вчителів-пенсіонерів.
1 лист. 2018
«Трудотерапійні» канікули в Кочерезькому НВК!!!
1 лист. 2018
Екскурсія по оновлених експозиціях в шкільному музеї
31 жовт. 2018
НАША СПАДЩИНА. Круглий стіл.
30 жовт. 2018
Назустріч сонцю
26 жовт. 2018
«Осіння казка» для учнів початкових класів