Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

5 трав. 2018

День Здоров‘я!!!

День Здоров‘я!!! Ми за здоровий спосіб життя!!!
3 трав. 2018

Про історію Павлоградського району 03 травня в ефірі радіо "Самара" розповідав краєзнавець Юрій Ляшенко.

27 квіт. 2018

Районний фестиваль національно-патріотичної пісні „Світло вічного вогню“

Районний фестиваль національно-патріотичної пісні „Світло вічного вогню“ у якому прийняли участь наші дівчата дует та квартет «Сонячні крила»
26 квіт. 2018

До 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи в селі Вербки відбувся мітинг та покладання квітів до Меморіалу "Героям Чорнобиля"

26 квіт. 2018

"Евакуація з приміщень в разі виникнення пожежі"

в Кочерезькому НВК відбулося об'єктове тренування "Евакуація з приміщень в разі виникнення пожежі"
26 квіт. 2018

Інформаційна лінійка до 32 річниці аварії на Чорнобильській АС: «І ти Чорнобилю, ти теж не маєш меж»

25 квіт. 2018

«Добре діло»

Учні 9 класу - рій «Козак Кочерга», в рамках акції «Добре діло» допомогли посадити город, прибрати присадибну ділянку подружжю похилого віку.
14 квіт. 2018

Акція « Ми за чисте шкільне подвір‘я!»

30 бер. 2018

"Сільські вечорниці" Кочережського навчально-виховного комплексу на фестивалі самодіяльної творчості працівників освіти Павлоградського району.

24 бер. 2018

Виступ в номінації «Народний» та «Естрадний» вокал на Міжнародному фестивалі «Весняний бал в Ужгороді» Гончаренко Ангеліни та Валерії Корчевськоі!

17 січ. 2019
«Різдвяна зірочка»
Учасники фольклорного гурту «Перевесло» представляли Вербківську ОТГ на Фестивалі Вертепів «Різдвяна зірочка»
29 груд. 2018
КАЗКА СНІЖНОГО КОРОЛІВСТВА 2019.
Новорічний вечір для старшокласників в Кочерезькому НВК
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в середніх класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в молодших класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в дитячому садочку!