Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

8 черв. 2018

День індіанця в пришкільному таборі "Весельчаки"

День індіанця в пришкільному таборі "Весельчаки" Кочерезького НВК
7 черв. 2018

"Весельчаки" в гостях у трансформерів.

6 черв. 2018

Свято квітів. Ми бажані гості в сільській бібліотеці.

5 черв. 2018

Екскурсія в Свято-Тихвинський монастир м.Дніпро

4 черв. 2018

Ми є нащадками славного козацького роду!

Міжнародний День Захисту дітей

Міжнародний День Захисту дітей Сюрприз!!!!!!!!!!!
1 черв. 2018

Пришкільний табір Кочерезького НВК "Весельчаки".

Пришкільний табір Кочерезького НВК "Весельчаки". Свято відкриття табірної зміни. Квест "Весельчаки, вперед..."

"НА КРИЛАХ МУЗИКИ"

ВИПУСКНИЙ ВЕЧОР ФІЛІЇ ПАВЛОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ШКОЛИ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ
31 трав. 2018

Найкреативніший, найсучасніший, найжартівливіший, найкумедніший, найкращий Випускний бал ( прощання з початковою школою) « Опа, в 5 клас!!!»

30 трав. 2018

Випускний бал в дитячому садочку

17 січ. 2019
«Різдвяна зірочка»
Учасники фольклорного гурту «Перевесло» представляли Вербківську ОТГ на Фестивалі Вертепів «Різдвяна зірочка»
29 груд. 2018
КАЗКА СНІЖНОГО КОРОЛІВСТВА 2019.
Новорічний вечір для старшокласників в Кочерезькому НВК
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в середніх класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в молодших класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в дитячому садочку!