Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

17 вер. 2018

Свято квітів та урочиста лінійка з нагоди 75 річниці з Дня Визволення села Кочережки від нацистів

15 вер. 2018

ДЕНЬ МІСТА ПАВЛОГРАД - 2018

7 вер. 2018

Олімпійський урок

7 клас Олімпійський урок

"Веселі старти"

змагання "Веселі старти"

Виставка стінгазет

Виставка стінгазет на тему: "Спорт"

Виставка малюнків

Виставка малюнків на тему: "Спорт"
5 вер. 2018

Вікторина "Олімпійські ігри"

Вікторина "Олімпійські ігри" 9 клас.
4 вер. 2018

Відкриття Олімпійського тижня.

Інформаційна лінійка на тему: "Олімпійські ігри"
1 вер. 2018

Перший урок для учнів 1 класу

1 вер. 2018

Свято Першого дзвоника в Кочерезькому НВК.

17 січ. 2019
«Різдвяна зірочка»
Учасники фольклорного гурту «Перевесло» представляли Вербківську ОТГ на Фестивалі Вертепів «Різдвяна зірочка»
29 груд. 2018
КАЗКА СНІЖНОГО КОРОЛІВСТВА 2019.
Новорічний вечір для старшокласників в Кочерезькому НВК
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в середніх класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в молодших класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в дитячому садочку!