Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК

1 вер. 2018

Перший урок для учнів 1 класу

1 вер. 2018

Свято Першого дзвоника в Кочерезькому НВК.

20 черв. 2018

День закриття табірної зміни в пришкільному таборі Кочерезького НВК "Весельчаки". Квест "Загадковий лабіринт"

19 черв. 2018

В гостях у Криничних Миколи Григоровича і Яни Вікторівни.

18 черв. 2018

Дівчатка і хлопчики знайомилися з різними жанрами народної творчості, грали в ігри та брали участь у майстер-класі з народного танцю.

15 черв. 2018

Цікаву і пізнавальну мандрівку екологічними стежками здійснили "Весельчаки" разом з Тишкевичем Володимиром Терентійовичем.

14 черв. 2018

"Весельчаки" в народознавчому музеї в м. Павлограді. Ігрова програма на подвір'ї музею.

13 черв. 2018

Як завжди, цікаве, веселе і пізнавальне заняття мовної групи пришкільного табору "Весельчаки" Кочерезького НВК провела вчитель англійської мови Мосієнко Юлія Дмитрівна

13 черв. 2018

Задоволені і веселі діти повернулися із екскурсіїї до сусіднього села В'язівок

Дощовий день і похмура погода не зіпсували настрій вихованцям пришкільного табору "Весельчаки" Кочерезького НВК. Задоволені і веселі діти повернулися із екскурсіїї до сусіднього села В'язівок, де їх гостинно зустріли і провели пізнавальну екскурсію працівники В'язівоцького народного історико-краєзнавчого музею. А також діти відвідали храм і подивидись цікавий фільм в сільському клубі. Дякуємо за гостинність і чудові враження!
12 черв. 2018

В День спорту і рекордів відбулося свято кульок "Веселе надування"

7 лист. 2018
«Добре діло»
В рамках акції «Добре діло» козацький рій «Козак Кочерга», (учні 10 класу) допомагали по господарству родині вчителів-пенсіонерів.
1 лист. 2018
«Трудотерапійні» канікули в Кочерезькому НВК!!!
1 лист. 2018
Екскурсія по оновлених експозиціях в шкільному музеї
31 жовт. 2018
НАША СПАДЩИНА. Круглий стіл.
30 жовт. 2018
Назустріч сонцю
26 жовт. 2018
«Осіння казка» для учнів початкових класів