ВУЗ ШАГ

Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

До Дня Народження гімну

До Дня Народження гімну нашої держави сьогодні в шкільному краєзнавчому музеї учителем історії та правознавства Ляшенко Юрієм Васильовичем проведено інформаційні лінійки для 1-4 та 5-11 класів
10 бер. 2020

Виконанням гімну «Ще не вмерла Україна» підтримуємо Всеукраїнський флеш-моб.

6 бер. 2020

Загальношкільне свято для мам, бабусів, вчителів-пенсіонерів та педагогічного колективу до Міжнародного жіночого дня .

"Шляхи Тараса"

Учні Кочерезького НВК відвідали виставку "Шляхи Тараса"
5 бер. 2020

Конкурсно-розважальне свято до Міжнародного жіночого дня для учнів середніх класів

5 бер. 2020

Розважально-конкурсна програма для «сучасних маленьких Попелюшок та чарівних Принцев»,- учнів 1-4 класів до 8 Березня.

4 бер. 2020

В нашому закладі передсвятковий марафон розпочато!!! Для чарівних мам та найкращих бабусь свої таланти сьогодні демонстрували вихованці дитячого садочку.

4 бер. 2020

Чудовим майстер-класом з бісероплетіння, напередодні жіночого свята, ми розпочали Флеш-моб «Вмієте самі-навчить і нас!»

3 бер. 2020

Учні Кочерезького НВК сьогодні відвідали чудове, позитивне, креативне та надзвичайно цікаве свято в Центрі Позашкільної Освіти для творчих обдарувань Вербківськоі громади.

2 бер. 2020

Загальношкільний тур Всеукраїнської національно-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» (Джура)

До Дня Народження гімну
10 бер. 2020
Виконанням гімну «Ще не вмерла Україна» підтримуємо Всеукраїнський флеш-моб.
"Шляхи Тараса"
Учні Кочерезького НВК відвідали виставку "Шляхи Тараса"

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія