Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

23 лют. 2015

В НВК відзначили міжнародний день рідної мови

23 лютого вібдулась святкова лінійка присвячена міжнародному дню рідної мови, яку підготували учитель української мови та літератури Парова Світлана Вікторівна разом з 9 класом.
14 лют. 2015

В Кочережках вечорниці.

14 лютого в с. Кочережки відбувся ХХІV районний фестиваль народної творчості «Сільські вечорниці», який в цьому році проходить під девізом: «Наш творчий салют Павлоградський, як дарунок переможній весні, присвячений 70-річчю свята Перемоги».
7 лют. 2015

«Зорепадом летять роки»

7 лютого традиційно Кочерезький навчально-виховний комплекс гостинно відчинив двері для випускників минулих років на свято-зустріч «Зорепадом летять роки». В святково прикрашеному залі зібралися випускники - ювіляри 1970, 1975, 1980, 1985, 1990, 1995, 2000, 2005, 2010, 2014 років. На свято завітали гості: голова ветеранської організації села Кочережки, колишній директор школи - Харьков Іван Андрійович, поетеса письменницького дому «Дивоцвіт», випускниця школи 1974 року Манько Лідія Кирилівна.
15 січ. 2015

Вечір зустрічі випускників

7 лютого 2015 року о 17:00 відбудеться вечір зустрічі випускників минулих років.
10 лют. 2014

Серед учнів 5-11 класів проведено екологічний марафон

З 1 по 10 лютого в НВК проводився екологічний марафон. Учасники змагались в номінаціях екологічний плакат "Планета в наших руках", поробки з побутових відходів, малюнки "природа очима дітей".
30 груд. 2013

Кочерезькі школярі довели, що найкраща ялинка не зрубана

Щороку мільйони ялинок на новорічні та різдвяні свята стають прикрасою домівок. І хоча на заміну лісових красунь і з’являються штучні, та все ж більшість українців не можуть відмовитись від давніх традицій, незважаючи на те, якої шкоди щорічно зазнає екологія наших лісів. Проте альтернатива є, її запропонували учні Кочерезького НВК.
8 лист. 2013

100-річчя Кочерезького НВК

У листопадІ 2013 року Кочерезький навчально-виховний комплекс і вся сільська громадськість святкували 100-річчя освіти на селі. Адже саме восени 1913 року був закладений фундамент початкової школи.

10 груд. 2018
Інформаційна лінійка до "Всеукраїнського тижня права"
"Права та обов`язки громадянина України" - інформаційна лінійка до "Всеукраїнського тижня права", підготував вчитель історії та правознавства Ляшенко Юрій Васильович
8 груд. 2018
Учні Кочерезького НВК, учениця та випускниця Павлоградськоі районної школи естетичного виховання Корчевська Валерія та Гончаренко Ангеліна взяли участь у Всеукраїнському фестивалі вокального мистецтва «Кубок Дніпропетровської області-2018» та стали переможцями!
6 груд. 2018
Інформаційна лінійка до Дня Збройних сил України
Інформаційна лінійка до Дня Збройних сил України, підготували та провели класний керівник Мосієнко Юлія Дмитрівна разом з учнями 7 класу
4 груд. 2018
Благодійний ярмарок
30 лист. 2018
КОЧЕРЕЖКІВСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ - 95 років.
30 лист. 2018
Інформаційна лінійка до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом