Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальний заклад

Повна назва: Комунальний заклад  Кочерезький навчально-виховний комплекс "Кочерезька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
Скорочена: Кочерезький НВК
Тип ЗНЗ: Навчально-виховний комплекс
Форма власності: комунальна
Тип місцевості: сільська
Індекс: 51450
Поштова адреса:

Україна, Дніпропетровська область,

Павлоградський район,

село Кочережки,

вулиця Абрикосова, 26

Телефон: (05632) 52589
ЗНЗ на порталі «Мої знання»: //mz.com.ua/school-wall/3056

Директор:

Василенко Вікторія Іванівна
Кількість персоналу: 38
Кількість учнів: 100
Кількість класів: 11
Кількість приміщень: 18

День Українського козацтва та День захисника України

День Українського козацтва та День захисника України учні 5-7 класів Кочерезького НВК та В'язівоцькоі ЗСШ відсвяткували "Козацькими забавами". Екскурс Історичними подіями розпочав учитель історії Ляшенко Ю.В.,Урочисто вітали гостей козачата 5 класу разом з класним керівником Паровою С.В., а учитель фізичної культури Удалова А.В. підготувала спортивні змагання, де діти змогли продемонструвати свою кмітливість, швидкість та спритність. Переможених не має!!! Перемогла дружба! А в кінці свята всі заспівавши козацької пісні поласували смачненькою козацькою кашею!!! 13.10.2017
13 жовт. 2017

11 жовтня, в рамках районного конкурсу «ДЖЕРЕЛА ПАВЛОГРАДЩИНИ», в Ійськовому проваллі села Кочережки, відбулася Презентація джерела «ПАВЛИКІВСЬКА КРИНИЦЯ».

Учні 9 класу Кочерезького НВК прибирають територію біля Павликівськоі криниці

6 жовт. 2017

Сьогодні учнів 9 класу Кочерезького НВК прийняли за всіма шкільними традиціями в старшокласники. 06.10.2017
29 вер. 2017

Святковий концерт до Дня Учителя В Кочерезькому НВК

29.09.2017 Святковий концерт до Дня Учителя В Кочерезькому НВК.
28 вер. 2017

Свято Осені

Свято Осені, Свято врожаю відбулося сьогодні в КочерезькомуНВК для учнів 5-11 класів. Традиційний захист кожного столу, цікаві веселі конкурси, дотепні жарти всім додали гарного і зовсім не осіннього настрою.
26 вер. 2017

День Партизанської слави

22 вересня 2017 року. День Партизанської слави учні 8-11 класів. Кочерезького НВК святкували в лісі, коло землянки Кабака. Група "Пошук" разом з керівником Ляшенком Ю.В. підготували інформаційну лінійку, спортивні змагання, а ще організували солдатську кашу.
25 вер. 2017

"День Миру" в Кочерезькому НВК.

Учні 1-4 класів виготовили самі символічних голубів і утворили велике серце "любові до Украіни і миру на всій Землі" 25.09.2017
17 вер. 2017

Участь учнів Кочерезького НВК в урочистому мітинзі до Дня Визволення села

Участь учнів Кочерезького НВК в урочистому мітинзі до Дня Визволення села біля меморіалу загиблим воінам. 15.09.2017
17 вер. 2017

Урочиста лінійка, присвячена 74 річниці Визволення села Кочережки від нацистів

17 січ. 2019
«Різдвяна зірочка»
Учасники фольклорного гурту «Перевесло» представляли Вербківську ОТГ на Фестивалі Вертепів «Різдвяна зірочка»
29 груд. 2018
КАЗКА СНІЖНОГО КОРОЛІВСТВА 2019.
Новорічний вечір для старшокласників в Кочерезькому НВК
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в середніх класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в молодших класах!
28 груд. 2018
Фотозвіт про "Новорічні свята" в Кочерезькому НВК Весело, з хороводами та танцями, піснями та цікавими віршиками для Діда Мороза відбулося свято Новорічної казки в дитячому садочку!