15 січ. 2015

Вечір зустрічі випускників

7 лютого 2015 року о 17:00 відбудеться вечір зустрічі випускників минулих років.
10 лют. 2014

Серед учнів 5-11 класів проведено екологічний марафон

З 1 по 10 лютого в НВК проводився екологічний марафон. Учасники змагались в номінаціях екологічний плакат "Планета в наших руках", поробки з побутових відходів, малюнки "природа очима дітей".
30 груд. 2013

Кочерезькі школярі довели, що найкраща ялинка не зрубана

Щороку мільйони ялинок на новорічні та різдвяні свята стають прикрасою домівок. І хоча на заміну лісових красунь і з’являються штучні, та все ж більшість українців не можуть відмовитись від давніх традицій, незважаючи на те, якої шкоди щорічно зазнає екологія наших лісів. Проте альтернатива є, її запропонували учні Кочерезького НВК.
8 лист. 2013

100-річчя Кочерезького НВК

У листопадІ 2013 року Кочерезький навчально-виховний комплекс і вся сільська громадськість святкували 100-річчя освіти на селі. Адже саме восени 1913 року був закладений фундамент початкової школи.