Екологічного марафон

12 лют. 2019
Екологічного марафон

Кочерезький НВК
В рамках "Екологічного марафону",що триває другий тиждень, в закладі проведено низку виховних заходів. Це і вікторина "Цікаве природознавство" (вчитель Доля Е.Л. разом з учнями 5 класу), конкурс малюнків для учнів початкової школи, конкурс плакатів "Збережемо довкілля" для учнів 5-11 класів, інформаційна лінійка "Краю мій лелечий" (вчитель Матвєєнкова Н.О. разом з учнями 10 класу), акція "Змайструй годівничку" (вчитель Лященко І.М. з учнями 2 класу), круглий стіл "Збережемо сьогодні....."(вчитель Матвєєнкова Н.О. з учнями 8 класу), "Поезія про природу рідного краю" (учителі Парова С.В., Матвєєнкова Н.О. з учнями 6 класу), виставка тематичної літератури "За нас ніхто Планету не врятує" (бібліотекар Корчевська Т.В.) "Марафон триває".....